Līvānu novads atbalsta Vīpes pagasta pievienošanu
Sagatavoja J. Apīnis

   Līvānu novada pašvaldība nosūtījusi vēstuli Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai un citām valsts institūcijām, kurā atbalsta  ministrijas ieceri saglabāt Līvānu novadu kā atsevišķu pašvaldību.  
  Informatīvajā vēstulē arī norādīts, ka pašvaldība atbalsta Krustpils novada Vīpes pagasta iedzīvotāju iniciatīvu par Vīpes pagasta teritorijas iekļaušanu Līvānu novada administratīvajā teritorijā.  Atbalstāms arī Vār­ka­vas novada Rožkalnu pagasta un Upmalas pagasta ie­dzīvotāju izteiktais viedoklis par šo teritoriju pievienošanu Līvānu novada administratīvajai teritorijai. Norādīts, ka šajās  vietās dzīvojošie cilvēki izmanto izglītības, sociālos un citus pakalpojumus Līvānos. 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (4)

 1. veselais saprāts ku ku
  veselais saprāts ku ku
  pirms 2 mēnešiem

  Līvānu novadam ir vajadzīgs papildus cilvēku skaits, lai var piesaistīt no valsts naudu. Vīpei visos laikos kā figa bijusi, tā arī vairāk par figu nedabūs. Tikai idioti var skatīties Līvānu virzienā. :D Lai tas ,kurš grib tos plikos Līvānus, krāmē čemodānus un lasās kaut tūlīt, bet lai nevelk līdzi visus citus, kuru ir lielākais vairums. Tik debīlu ideju pievienoties Līvāniem var izdomāt debīls cilvēks, kuram simtu punktu ir savtīgas intereses. Vīpes iedzīvotajiem Līvāni simtu gadu nav vajadzīgi. Krustpils novada deputāti nobalsoja par pievienošanos Jēkabpilij, atturējās vien Vīpes deputāts Puriskevičs. Skolu Vīpē likvidēs agri vai vēlu, jo skolu ar 24 bērniem, kā tas ir uz šo brīdi un ari perspektīvā bērnu skaits nepalielināsies, uzturēt nav rentabli. Cerams, ka šī absurdā un neprātīgā, kadam savtīgā ideja netiks realizēta un Vīpes iedzīvotāji kā agrāk būs zem Jēkabpils .

  Atbildēt
 2. ta vot!
  ta vot!
  pirms 2 mēnešiem

  Ir dzirdamas runas, ja Vīpi, nedod Dievs, pievienos Līvāniem, cilvēki no turienes vāksies prom uz Jēkabpili.

  Atbildēt
 3. Apsix
  Apsix
  pirms 2 mēnešiem

  Ir kāds zinošs, kas šobrīd ietilpst Līvānu novadā?

  Atbildēt
 4. paklau
  paklau
  pirms 2 mēnešiem

  Vīpē ir 670 iedzīvotāju. Parakstījušies ir tikai 166 cilvēki, bet lielāka iedzīvotāju daļa nav atbalstījusi. Kā var pievienot cilvēkus pret viņu gribu? Par kādiem korupcijas riskiem jaunizveidotajā teritorija ar Jēkabpils pilsētu runā Vīpes pārvaldniece Šeinova? Par kādu Vīpes neesamību iet runa? Ceru, ka Jēkabpils pilsētas tēvi sadzirdēja...

  Atbildēt

Pievienot komentāru