LSVS apbalvojumus piešķir Jēkabpils sportistiem un sabiedriskajiem darbiniekiem
Lāsma Vindule, Jēkabpils SC sabiedrisko attiecību speciāliste

3. decembrī Rīgā, Lielajā ģildē, Latvijas Sporta veterānu savienības (LSVS) ikgadējā salidojumā tika sveikti aktīvākie sportisti, sporta pasākumu organizatori, entuziasti un jubilāri no visas Latvijas, arī Jēkabpils. 
   Latvijas simtgadei veltīto pateicību  saņēma Anatolijs Macuks  par pilsonisko aktivitāti, apzinīgumu un brīvprātīgo ieguldījumu Jēkab­pils  iedzīvotāju veselīga un sportiska dzīvesstila motivēšanā, organizējot kopīgus treniņus amatieriem un tautas sporta dalībniekiem, un Igors Miha­ļevs  par neatkarīgas sportistu grupas izveidi, kas ikdienā organizē velopārgājienam atbilstošas sportiskas aktivitātes ikvienam iedzīvotājam, brīvprātīgu palīdzību, organizējot sacensības, un sagatavojot videosižetus par kopā pavadītajiem sportiskajiem mirkļiem. 
    Nozīmīti «Gada sporta veterānu, senioru laureāts», ko pasniedz par izciliem sasniegumiem veterānu, senioru sportā – izcīnītām medaļām pasaules, Eiropas veterānu čempionātos, saņēma Aija Rogāle par  bronzas medaļu 10 km soļošanā W45+ grupā pasaules čempionātā veterāniem vieglatlētikā telpās, kas šī gada martā norisinājās Korejas pilsētā Daegu, un Valdis Alksnītis par  zelta medaļu Pasaules čempionātā veterāniem svaru stieņa spiešanā guļus, uzstādot jaunu pasaules rekordu (203 kg) šī gada maijā Kauņā, Lietuvā. 
    LSVS «Goda zīmi» –apbalvojumu par nozīmīgiem sasniegumiem  vai ieguldījumiem veterānu, senioru kustībā, nozīmīgās jubilejās –  pasniedza Vik­toram Zarņickim sakarā ar 70 gadu jubileju, kā arī par ilggadīgiem sasniegumiem un ieguldījumu sporta iz­augsmē bērnu, jauniešu,  veterānu-senioru vidū, par aktīvu atbalstu Jēkabpils pilsētas sporta veterānu izlases komandas startos vieglatlētikā un Marģeram Jaudze­mam sakarā ar 80 gadu jubileju, kā arī par sportisku pašiedvesmu un vairāku līdzpilsoņu motivēšanu būt aktīviem, ikdienā pārvietojoties tikai ar videi draudzīgāko transportlīdzekli – velosipēdu. Marģers ir paraugs ikvienam, jo ik dienu viņš veic vismaz  30 km garu velotūri Jēkabpils apkārtnē.
   Savukārt medaļu «Spor­ta slava» III bronzas  pakāpi, kas ir LSVS augstākais apbalvojums, par ilggadīgiem sasniegumiem, mūža ieguldījumu veterānu, se­nioru kustībā, nozīmīgās jubilejās  LSVS valde pasniedza Arnoldam Jakubov­skim sakarā ar 85 gadu jubileju, kā arī par sporta dzīves popularizēšanu, sacensību organizēšanu un tiesāšanu vairāku paaudžu garumā, ar sirdsdegsmi sportam kalpojot neskaitāmus gadus, un Aivai Ja­kubovskai par pilsonisko aktivitāti, apzinīgumu un krietno ieguldījumu Latvijas Sporta veterānu savienības atpazīstamības tēla veidošanā un attīstībā, par izpalīdzību organizatoriskajos jautājumos un pasākumu organizēšanu Latvijas sporta veterānu lokā, kā arī par regulāru un operatīvu sacensību publicitāti. 
    Balvas tiem jēkabpiliešiem, kas nevarēja ierasties uz šo pasākumu, tiks pa­sniegtas   12. janvārī pasākumā «Jēkab­pils sporta laureāts 2017».
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru