Luksoforu saremontēs, par ielu apgaismojumu jāziņo «Jēkabpils pakalpojumiem»
INESE ZONE

BD lasītāja no Pils rajona Jēkabpilī lūdz noskaidrot, kad salabos luksoforu pie autobusu pieturas «Pils» Rīgas ielā, kas nedarbojas jau ilgāku laiku.
     – Dzīvoju Pils rajonā un diezgan regulāri izmantoju sabiedrisko transportu, ie­kāpjot pieturā «Pils». Ielas braucamo daļu, lai nokļūtu autobusu pieturā, diennakts tumšajā laikā šķērso ļoti daudz cilvēku, tai skaitā bērni. Jau vairāk nekā divus mēnešus pie pieturas pār­ejas nedarbojas luksofors. Satiksme no rīta un vakaros ir ļoti intensīva. Esmu novērojusi, ka vairākas reizes ir izveidojušās ļoti bīstamas situācijas, jo autovadītāji pie pārejas nebremzē, gājēji nav saredzami, jo ir tumšs. Kad tiks atrisināts šis jautājums, kamēr nav notikusi kāda nelaime? – vaicā lasītāja.
     Viņa arī interesējas, kad tiks sakārtota elektroapgādes sistēma Pils rajonā, jo pašreiz tur dzīvojot kā «Sūnu ciemā». 
     – Viss ir izdangāts, gājēju celiņi ar milzīgām bedrēm, visapkārt dubļi, pie mājām reti kur deg spuldzes, kopējais ielu apgaismojums ir blāvs. Nevienu brīdi nevari būt drošs, ka ne­traumēsies, jo redzamība ir nulle. Arī šajā mikrorajonā dzīvo normāli cilvēki, kuri strādā pilsētas labā un grib dzīvot sakārtotā vidē, – tā Pils mikrorajona iedzīvotāja.
 
 
Pilns teksts – 7. janvāra "Brīvajā Daugavā". 
Ja vēlaties abonēt šī (vai jebkura cita BD numura, sākot no 2010. gada) numura elektronisko (pdf) versiju, rakstiet uz e-pastu: sarmite@bdaugava.lv
Piemēram: Vēlos saņemt "Brīvās Daugavas" 7. janvāra numuru savā e-pastā: manspasts@inkaste.lv (jūsu e-pasta adrese).
Viena numura cena – 0,44 eiro, mēneša maksa – 3,80 eiro  (t. sk. PVN 21%) (būs jāveic pārskaitījums internetbankā). 

 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. Jurka
    Jurka
    pirms 4 mēnešiem

    Ielas nav jāapgaismo, ietaupīsies nauda.

    Atbildēt

Pievienot komentāru