“Lūši” piekāpjas cīņā par līderpozīciju un atkāpjas uz trešo vietu

Svētdien pēdējo pirmā apļa spēli “Credit24” Meistarlīgā aizvadīja “Jēkabpils lūšu” volejbolisti. Sīvā cīņā viņi mājās ar 2:3 piekāpās līderim “Bigbank Tartu”.
    Pirms mača Tartu komanda bija tabulas galvgalī, bet “Lūši” sekoja viena  punkta attālumā. Uzvarot, jēkabpilieši pārņemtu vadību.
    Pirmajā setā Tartu komanda ar lielisku bloku un darbību aizsardzībā izvirzījās vadībā ar 6:3, un šo viesu  pārsvaru mājiniekiem neizdevās atspēlēt – zaudējums ar 22:25. Otrajā setā klājās vēl bēdīgāk – 17:25.
    Trešajā setā beidzot laukumā nāca komandas kapteinis Rihards Puķītis un sets sāklās cerīgi ar 3:1. Pie 5:5 pretinieku libero uzbruka līnijtiesnesim, par ko nopelnīja sarkano kartīti. Jēkabpilieši pamazām audzēja pārsvaru un uzvarēja pārliecinoši ar 25:15.
   Ceturtajā setā viesi nomainīja libero, bet tas viņiem nepalīdzēja. “ Lūši” tvērienu neatlaida un setu uzvarēja ar 25:19, izcīnot vienu punktu.
    Piektā seta ievadā servēja R. Puķītis,  un jēkabpilieši izvirzījās vadībā ar 3:0. Viesi panāca 4:4 un turpmāk cīņa risinājās punkts punktā, diemžēl pussolīti priekšā vienmēr bija igauņi. “Lūši” piedzīvoja sāpīgu zaudējumu setā ar 14:16, bet visā spēlē ar 2:3, otro punktu tā arī nenopelnot.  Mājiniekiem pa 13 punktiem  Ērikam Voroņko un Zigurdam Adamovičam, Vladislavs Blumbergs guva 11, bet Armands Āboliņš  - 10.
     Pēc šīs neveiksmes “Jēkabpils lūši” noslīdēja uz 3. vietu, jo viņus apsteidza “Saaremaa VK”. “Bigbank Tartu” tagad ir 20 punkti, “Saaremaa – 19, “Jēkabpils lūšiem” -18. Ceturtās vietas īpašnieki krietni atpaliek, un tie ar  12 punktiem ir “Selver”. Nākamo maču “lūši” aizvadīs 23. novembrī mājās  tieši pret “Selver”.