«Lūšiem» – uzvara, «Junioriem» – zaudējums
Juris Šteinbergs

«Credit24» meistarlīgā volejbolā «Jēkabpils lūši» sestdien mājās  ar 3:2 uzvarēja «Saaremaa VK», bet «Jēkabpils juniori/JSS» nacionālajā līgā  izbraukumā ar 1:3 piekāpās «VK Ezerzeme/DU».
     Sestdien «Jēkabpils lūši» uzņēma līderus «Saaremaa VK», kas līdz šim vēl nevienu maču šosezon nebija zaudējuši. Pirmais sets neliecināja, ka  pirmais «zāģis» tiks piedzīvots Jēkabpilī – viesi uzvarēja pārliecinoši ar 25:11. Arī otrā seta sākums nebija labvēlīgs mājiniekiem – 3:8, taču izdevās panākt neizšķirtu 12:12 un setu novest līdz uzvarai ar 25:21. Trešais sets jau risinājās līdzīgā cīņā. «Lūšiem» pat bija divas setbumbas, taču nācās zaudēt ar 25:27. Spraigā cīņā galotnē mājiniekiem izdevās izraut uzvaru arī ceturtajā mača cēlienā ar 26:24, un uzvarētāja noteikšana tika atlikta uz piekto setu. To «Jēkabpils lūši» sāka ar graujošo 4:0 un tādā pašā  stilā   arī beidza, setā uzvarot ar 15:11 un spēlē – ar 3:2.
     Jēkabpils komandā ar 22 punktiem rezultatīvākais bija pirmos mačus ne pārāk pārliecinoši aizvadījušais kapteinis Rihards Puķītis, savukārt Armands Āboliņš guva 18 punktus un Vladislavs Blumbergs - 13.
    Nākamās spēles jēkabpilieši aizvadīs izbraukumā 2. un 3. novembrī pret «RTU/ Robežsardzi»  un «VK Biolars/Jelgava».
     «Jēkabpils lūši» pašlaik turnīra tabulā ar 8 punktiem ieņem 4. vietu. Ko­mandas gan aizvadījušas dažādu spēļu skaitu.
      Svētdien otro spēli nacionālajā līgā aizvadīja «Jēkabpils juniori/JSS».  Viņu pretinieki izbraukumā bija «Ezerzeme/DU, kas vēl pagājušajā sezonā spēlēja «Credit24» meistarlīgā. Jēkabpilieši  piekāpās pirmajos divos setos ar 25:27 un 17:25, uzvarēja trešajā ar 25:23, bet nespēja aizķerties ceturtajā, kuru zaudēja ar 24:26, neizmantojot setbumbu pie rezultāta 24:23. «Juniori» piedzīvoja pirmo zaudējumu ar 1:3.  Viesu rindās 14 punkti Kristeram Dardzānam, 13 – Matīsam Petjukevičam, 11 – Kristeram Silam, bet Pāvels Jemeļjanovs iekrāja 9 punktus.
     Arī nākamo maču «Jēkabpils juniori/JSS» aizvadīs Daugavpilī, kur 27. oktobrī sacentīsies ar «VK Lotoss» (Daugavpils novads/Daugavpils tehnikums).