“Lūšu ķepas” sarūpē Ziemassvētku dāvanu dzīvnieku patversmei
INESE ZONE

Biedrība “JKK lūšu ķepas” Ziemassvētkos patīkamu pārsteigumu sagādājusi Jēkabpils dzīvnieku patversmes darbiniekiem un iemītniekiem, dāvinot tik ļoti nepieciešamo labas kvalitātes dzīvnieku barību.
Biedrības  vadītājs Aleksandrs Marjonovs stāsta, ka ieceri pasniegt dāvanu patversmei izdevies īstenot, uzrunājot gan biedrības biedrus, gan citus draugus un domubiedrus. Ziedojumi tika pārskaitīti uz biedrības kontu, un no 14. līdz 20. decembrim izdevās savākt 1 012 eiro. Sazinoties ar patversmes vadību, noskaidrots, ka ļoti aktuāla patversmes darbam ir kvalitatīva suņu un kaķu barība. Sadarbībā uz uzņēmumu SIA “Bebra serviss” dzīvniekiem iegādāta gan sausā barība, gan konservi kaķiem un desa suņiem – super premium klases profesionālā barība. Zinot, ka tas ir ziedojums, uzņēmums devis iespēju produktus iegādāties ar atlaidi. Barība par 770 eiro nopirkta no SIA “Bebra serviss” un par 240 eiro veikalā ”Depo”. 23. decembrī “Lūšu ķepas” dāvinājumu nodeva patversmei.
Kopā četrkājainajiem draugiem bija sarūpēti 415 konservi - suņiem 155 un  kaķiem 260 un vēl 20 kilogrami suņu desas, kā arī piecpadsmit kilogramu maisi sausās barības – četri kaķiem un 10 suņiem. 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru