Mainīsies policijas autotransporta trafarējums
Sagatavoja J. Apīnis

  Otrdien, 12. jūnijā no plkst. 15.00 līdz 16.00 Jēkabpilī - Vecpilsētas laukumā 3, pie Tautas nama un pēc tam uzreiz pie  Jēkabpils iecirkņa Valsts policija iepazīstinās sabiedrību ar savu jauno vizuālo identitāti – ir mainīts policijas autotransporta trafarējums.    Tas ir tapis sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju.
     Kā informē Valsts policija, iepriekšējais trafarējums godam ir kalpojis 27 gadus, bet nu ir laiks nākt jaunām, mūsdienīgām un funkcionālākām pārmaiņām. Iepriekšējais VP trafarējums – eleganti atturīgi pelēkais – veidots 1991. gadā, tā autors ir toreizējais Latvijas Mākslas akadēmijas as. prof. Gunārs Glūdiņš. Toreiz Valsts policijai bija svarīgi veidot savu vizuālo identitāti radikāli atšķirīgu no iepriekšējā padomju milicijas laika spilgti dzelteni zilā. Eleganti atturīgi pelēkais, ar ģerboni bija laikam ļoti atbilstošs risinājums.
     Attīstība notikusi visās jomās gan Latvijā, gan citviet Eiropā un pasaulē. Aizvien būtiskāku nozīmi policijas darbā ieņēmusi tās vizuālā identitāte – praktiski visur pasaulē policijas autotransports kļuvis daudz krāsaināks, spilgtāks un uzreiz pamanāms. Operatīvajam transportam jābūt redzamam gan gaišā dienā, gan arī tumsā. Tas ir drošības jautājums.
   Uz jaunā trafarējuma demonstrēšanu laipni gaidīti visi interesenti, lai uzzinātu, kāda Valsts policija izskatīsies nākamajās desmitgadēs. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (6)

 1. he he
  he he
  pirms 1 gada

  Laikā, kad ir jādzīvo taupīgi, te notiek naudas trallināšana. Bija labi i ar veco lozungu.

  Atbildēt
 2. eh he he
  eh he he
  pirms 1 gada

  tev vienmēr viss slikti, tad jau bija labi arī milicijas bobiki ar brezenta jumtu

 3. he he
  he he
  pirms 1 gada

  Bija i bobiku laikos kārtība. Uz pakaļas var to jauno lozungu uzpūst, bet vai noziedzība mazināsies? Tā ir tikai naudas līdzekļu izšķērdēšana.

 4. to he he
  to he he
  pirms 1 gada

  Diemžēl noziedzība ir tikpat veca kā pasaule un cīņa ar to nekad nebūs galā, piemēram,senatnē zagļiem tika cirsti nost pirksti,pat rokas,dedzinātas kauna zīmes miesā, Indijā viduslaikos alkohola lietotājiem lēja rīklē izkausētu svinu, bet ...viss turpinās.

 5. he he
  he he
  pirms 1 gada

  Zagšana, tā toč ir tradīcija. Bet to naudu varēja ieguldīt policistu darbavietu uzlabošanā vai autiņu remontos. Nabaga policisti tā rauj, ka bārdas nav laika nodzīt un uniformas izmazgāt. Valība tikai domā par šiku, par tēla uzlabošanu, par savu pašlabumu, nevis par cilvēkiem.

  Atbildēt
 6. nu jau
  nu jau
  pirms 1 gada

  Nabaga musori tā rauj, ka pat miegā ņem kukuļus.

Pievienot komentāru