Mainīta Zemgales kultūras programmas projektu pieteikumu iesniegšanas kārtība
Sanita Larionova, Zemgales kultūras programmas koordinatore

Zemgales Plānošanas reģions (ZPR) turpina pieteikumu pieņemšanu «Latvijas valsts mežu» un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstītajam “Zemgales kultūras programmas 2020” projektu konkursam. Pieteikumu iesniegšanas termiņš saglabājas nemainīgs, bet ir mainīta pieteikumu drukātās versijas iesniegšanas kārtība.
      Drukāto pieteikumu iesniegšana iespējama divos veidos - atstājot tos ZPR birojā Jelgavā (Katoļu iela 2b, pastkastīte pirmajā stāvā), vai sūtot pa pastu (pasta zīmogs – ne vēlāk kā 2020. gada 27. marts) uz adresi: Zemgales plānošanas reģions, Katoļu iela 2b, Jelgava, LV-3001.
      Lūdzam ņemt vērā, ka drukāto projektu pieteikumu iesniegšana ZPR Jēkabpils birojā nav iespējama!
      Sekojot LR Ministru Kabineta rekomendācijām, aicinām projekta pieteikumus iesniegt elektroniska dokumenta formā (parakstītus ar drošu elektronisko parakstu un apliecinātus ar laika zīmogu), sūtot tos uz e-pasta adresizpr@zpr.gov.lv.
       Projekta pieteikums konkursam noteiktajā termiņā jānosūta arī elektroniski (PDF formātā, vienā failā, kas identisks iesniegtajam pieteikumam papīra formātā vai elektroniska dokumenta formātā) uz e-pastu zpr@zpr.gov.lv, norādot projekta pieteikuma iesniedzēju un nosaukumu.
      Plašāka informācija par «Zemgales kultūras programmas 2020» konkursu atrodama www.zemgale.lv. Ppildinformācijai: t. 29272500; e-pasts:sanita.larionova@zpr.gov.l.v
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru