Makšķerēšanas sacensības Jēkabpils novadā
Baiba Čākure, Jēkabpils novada sporta pasākumu organizatore

Ir noslēgušās makšķerēšanas sacensības «Jēkabpils novada līdaka 2018», ko tradicionāli rīko Jēkabpils novada pašvaldība sadarbībā ar makšķernieku klubu «Bancāns». 
   Trešais posms norisinājās 7. oktobrī Priekulānu un Klaucānu ezeros, kur dalībniekiem bija iespējams pašiem izvēlēties, kurā ezerā spiningot. Sacensības, kā ierasts, sākās ar instruktāžu un norādēm par vietām, kur spiningot nav atļauts, jo Priekulānu un Klaucānu ezeri atrodas dabas lieguma teritorijā. Pēc 6 stundām uz svēršanu ieradās dalībnieki, kam bija paveicies no ūdens kaut ko izmānīt. Šī posma veiksmīgākā makšķernieka tituls, kā arī «Lielākā loma» īpašnieks bija Guntars Striks (Aknīste) ar 4,58 kg smagu līdaku. Tā kā  nākamo vietu īpašniekiem bija vienāds loms – 1,05 kg, otrā vieta tika piešķirta pēc papildu sacensībām atjautībā, kur bija jāuzmin sacensību kopsvars. Veiksmīgāks šajā cīņā izrādījās jēkabpilietis Mareks Kurnosenko, savukārt trešajā vietā palika Gundars Celitāns (Ikšķile). Papildu balvas sacensībās izcīnīja Gustavs Liepkalns jauniešu konkurencē  un Oskars Babris par mazāko lomu. 
    Kopvērtējumā pie balvām tika sacensību uzticīgākie dalībnieki, kas piedalījušies  vairākos posmos. Kop­vēr­tējumā veicināšanas bal­va tika Kristapam Vanagam (Leimaņi), trešā vieta – Laurim Lūsim (Leimaņi), otrā vieta – Ainim Kolasovskim (Aknīste) un pirmā vieta kopvērtējumā – Jurģim Turkopolim (Atašiene). Lai sacensības izdotos, īpašs paldies ir jāpasaka mūsu gal­­venajiem sacensību spon­soriem veikala «Hu­berts» īpašniekiem Gatim un Ingai Binātiem par balvām, kā arī liels paldies visiem, kas mūs uzņēma, kas palīdzēja un atbalstīja. Tie­kamies nākamgad jau februārī uz pirmo posmu zemledus makšķerēšanas sacensībās!
 
 
Sacensību organizatoru  foto

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru