Mēģinās savienot abas Daugavas dambja daļas
INESE ZONE

BD lasītāji interesējas, vai Jēkabpils pašvaldības plānos nav noasfaltēt Daugavas dambi uz Bebru ielas mikrorajona pusi. Arī šo dambja daļu labprāt izmanto Bebru ielas un tuvumā esošo privātmāju iedzīvotāji,  un viņi labprāt tur redzētu asfaltu, kā arī kādu soliņu. 
     – Tagad tiek izstrādāts risinājums, kā savienot abas dambja daļas. Tagad velo­braucējam vai gājējam pie tilta jākāpj lejā un tad atkal augšā, lai nokļūtu uz dambja otrpus tiltam. Esmu kontaktējies ar  projektētājiem no VSIA «Meliorprojekts», kuri projektēja aizsargdambi, un lūdzu rast iespēju abu dambja pušu savienošanai. Šāds risinājums ir iespējams. Kad tie būs precizēti, vērsīšos budžeta komisijā ar priekšlikumiem nākamā gada budžetā iekļaut finansējumu abu dambja daļu savienošanai, gan arī tās daļas labiekārtošanu, kas atrodas uz tā sauktā MRS pusi, – informēja pašvaldības Pilsētsaimniecības de­partamenta direktors Raits Sirmovičs. Viņš arī skaidroja, ka soliņus var uzstādīt tikai tajos dambja posmos, kas ir slēgti satiksmei, jo braucamās daļas malā soliņu taču neliks.
   Domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis preses konferencē domē, runājot par dambja labiekārtošanu, sacīja, ka pat svarīgāk ir domāt  par Pļaviņu ielas asfaltēšanu posmā aiz tilta, jo tur ir blīvs privātmāju ra­jons, un vasarās ielas segumā rada daudz putekļu, kas cilvēkiem sagādā dažādas problēmas, tāpēc iela būtu jāasfaltē vai jādomā par  pret putekļu apstrādi. R. Ra­gainis gan nevarēja apgalvot, ka naudu šim nolūkam iekļaus jau nākamā gada budžetā, jo ielu, kam nepieciešami remontdarbi, ir daudz un tos plāno ilgtermiņā.

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru