Meklēs uzņēmējus, kas nojauks graustus un uzcels jaunus namus
INESE ZONE

Daudzi jēkabpilieši in­teresējas, vai tuvākajā laikā pilsētā tiks nojaukti kādi grausti, tai skaitā Auseklīša ielas mikrorajonā? 
   Domes vadība informē, ka nupat ir nojaukta ēka Madonas ielā 30a un tuvākajā laikā nojauks arī bijušā Ķieģeļu ielas  bērnudārza graustu, kur ik pēc laika notiek ļaunprātīga dedzināšana.
   – Ēka, kas Kļavu ielā atrodas perpendikulāri tiltam, ir privātīpašums un īpašnieks to pieskata, aiznaglo logus. Otrs mikrorajona grausts – mazākā ēka – ir domes īpašums, atpirkts no «Valsts nekustamajiem  īpašumiem». Ēkai logi šobrīd ir aiznagloti, jo tur jau bija izveidojusies vidi degradējoša situācija. Nojaukt šo ēku neredzu jēgu. Vajag izsludināt iepirkumu projektam, kur ir nojaukšana kopā ar būvniecību. Iespējams, ka to varētu uzņemties kāds uz­ņē­mējs, kas būtu ar mieru tur vietā uzbūvēt jaunu daudzdzīvokļu māju. Mājas nojaukšana maksāja ap 50 000 eiro, bet nu būs daudz vairāk. Nojaukšana ar būvniecību būtu lētāk un iegūs citu rezultātu. Mēs tomēr gribam, lai būtu kāda daudzdzīvokļu ēka, kur ārstiem un citiem jaunajiem speciālistiem ar ģimeni ir iespēja dabūt dzīvokli. Arī Celtnieku ielā divām ēkām plānojam nojaukšanu ar būvniecību. Cita lieta, ka mums šobrīd nav tam finansējuma un  valsts programmās nav atbalsta tādiem projektiem. Bet pie tā strādāsim. Tā varētu būt privātā partnerība, un varam pārdot graustu izsoles kārtībā ar noteikumu nojaukt un būvēt jaunu māju. Varianti varētu būt dažādi, –  stāsta domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis.  

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru