Midegu ģimene no Jēkabpils kopā ar Valsts prezidentu iededz Ziemassvētku egli
Aiga Sleže, pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

5.  decembrī Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu Vējoni kopā ar 20 aktīvām un kuplām Latvijas ģimenēm pie Rīgas pils iededza Ziemassvētku egli - tā informē Valsts prezidenta kanceleja mājas lapā www.president.lv. 
   “Stipras ģimenes veido stipru tautu un valsti. Tas ir pamats arī katra cilvēka laimei, jo ģimene ir mūsu visu stiprais balsts – vieta, kur smelties spēku, uzmundrinājumu un prieku”, tā Rīgas pilī, Ziemassvētku noskaņās uzrunājot ģimenes no dažādiem Latvijas novadiem, uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis.  Rīgas pils Ziemassvētku egles iedegšanas pasākumā piedalījās pēc Valsts prezidenta aicinājuma Latvijas Pašvaldību savienības nominētas 20 ģimenes. 
    No Jēkabpils pie Valsts prezidenta viesojās Midegu ģimene, kurā mamma Kristīne un tētis Armands audzina piecus bērnus, no kuriem jaunākajam dēliņam Jēkabam ir tikai septiņi mēneši. Jau lielākie bērni -  Ralfs Daniels, Estere, Ruta un Marija ir ļoti aktīvi, bērni apmeklē dažādu pulciņus un ģimene ir ar ļoti daudzpusīgām interesēm. 
   Midegu ģimene atzīst, ka kopīgais Ziemassvētku egles iedegšanas pasākums kopā ar Valsts prezidentu un viņa kundzi, kā arī ar citām Latvijas ģimenēm bija ļoti sirsnīgs, aizkustinošs pasākums un neaizmirstams piedzīvojums visiem kopā. Jāpiebilst, ka mazais Jēkabs bija visjaunākais šī pasākuma dalībnieks. Midegu ģimene teic, ka kopīgā egles iedegšana pie Valsts prezidenta raisīja ļoti patīkamas emocijas un kalpos kā iedvesma visam turpmākajam!
 
 
Valsts prezidenta kancelejas foto

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru