Multifunkcionālā halle nostiprinās Jēkabpili kā reģionālas nozīmes centru
Sabiedrisko attiecību nodaļa

8. martā Jēkabpils domes sēžu zālē tika parakstīts iepirkuma līgums par Jēkabpils multifunkcionālās sporta halles jaunbūves būvprojekta izstrādi, būvniecību un autoruzraudzības veikšanu. Līgumu no Jēkabpils  pašvaldības parakstīja domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis, no projekta realizētāju puses: akciju sabiedrības “PANEVĖŽIO STATYBOS TRESTAS” ģenerāldirektors Daļus  Gesevičus, SIA “ARMS group” valdes priekšsēdētājs Artūrs Sprudzāns un SIA “LC Būve” valdes loceklis Sandis Dzērvītis. 
“Multifunkcionālā halle aptvers plašu sporta aktivitāšu kompleksu. Vairāk nekā 2000 m2 lielajā, universālajā sporta zālē būs iespējams trenēties basketbolā un volejbolā, kā arī aizvadīt spēles, rīkot turnīrus, čempionātus šajos sporta veidos,” skaidro  domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis. Netiks aizmirsts arī par ledus sporta veidu cienītājiem: ”Jēkabpils iedzīvotājiem tiks sniegta pastāvīga iespēja baudīt sporta veidus uz ledus, jo hallē tiks ietverta 2170 m2 liela “B” kategorijas hokeja arēna, kas būs atbilstoša LHF (Latvijas Hokeja Federācijas) apstiprinātajam nolikumam.” Priekšsēdētājs papildina, ka paralēli hallēm komandu sporta veidiem būs pieejams plašs citu telpu komplekss: “Iedzīvotājiem būs pieejama vairāk kā 400 m2 liela trenažieru zāle un 185 m2 liela aerobikas un horeogrāfijas zāle, kā arī konferenču zāle un kafejnīca. Domājot par sportistu ērtībām, tiks izveidotas mūsdienīgi aprīkotas sportistu ģērbtuves.” 
 “Lai rūpētos par skatītāju ērtībām, volejbola un basketbola hallē tiks nodrošinātas stacionārās tribīnes ar 100 vietām un teleskopiskās tribīnes ar 1000 vietām. Savukārt, hokeja arēnā būs pieejamas tribīnes 300 skatītājiem,” informē R. Ragainis. Pilsētas iedzīvotāju ērtībām tiks sakārtota arī infrastruktūra ap multihalli: “Halles teritorijā tiks izveidots laukums strītbolam un universāls sporta laukums, kas paredzēts vasaras sezonas sporta aktivitātēm. Lai nerastos satiksmes traucējumi sacensību un citu pasākumu laikā, tiks izveidotas vairākas autostāvvietas aptuveni 5000 m2 platībā.”
“Esam priecīgi, ka mēs kopā ar juridisko personu apvienību esam ieguvuši tiesības realizēt šo lielo projektu. Vēlos uzsvērt, ka šis mūsu akciju sabiedrībai nav pirmais šāda veida projekts, līdz ar to, varam garantēt to, ka tas izdosies. Ceram, ka turpmākā sadarbība būs tikpat izdevusies, kā līdz šim,” pirms līguma parakstīšanas akcentē D.Gesevičus. 
“Pateicoties hallei, Jēkabpils pilsētas vārds būs dzirdams kā Latvijas, tā arī starptautiskā mērogā. Tā būs pieejama kā Jēkabpils, tā arī apkārtējā reģiona un pilsētu iedzīvotājiem, tāpat tā spēs nodrošināt plaša mēroga sacensības starptautiskā līmenī. Tieši tāpēc, multifunkcionālā halle ir viens no pamatkritērijiem pilsētas, kā reģionālās nozīmes centra nostiprināšanai,” atkārtoti uzsver domes priekšsēdētājs. 
Kā iepriekš ziņots, līgums parakstīts ar juridisko personu apvienību, kurā apvienojušies trīs uzņēmumi: akciju sabiedrību “PANEVĖŽIO STATYBOS TRESTAS”, SIA “ARMS Group” un SIA “LC Būve”. Līguma pilnā summa paredzēta  13,1 milj. EUR (ar PVN) apmērā. Projektu plānots realizēt nedaudz vairāk kā divu gadu garumā. Halles atrašanās vieta paredzēta Brīvības ielā 289b, iekļaujoties kopējā infrastruktūrā ar Jēkabpils stadionu. 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (16)

 1. vērotājs
  vērotājs
  pirms 9 mēnešiem

  Ja Jēkabpils un tās apkārtne būtu industriāli attīstīta, cilvēki turīgi un sabiedriski, tad jau nebūtu slikti tāda multihalle. Bet uz šodienu, tādā depresīvā vietā celt šāda tipa būvi, pagaidām, tas ir neprāts. Tās uzturēšana būs ļoti liels slogs pašvaldībai, kurai pat elementārām saimnieciskajām vajadzībām naudas nav. Pēc gadiem desmit, skatoties, kāda ir situācija pilsētā, par tādu būvi varētu domāt. Nevar zināt, kā valsts attīstīsies, bet paredzēt var, nekā laba nebūs, cilvēki turpina izbraukt, un tagad būvēties, tas nav prāta darbs. Nu nav galvu pašreizējai vadībai. Ka tikai lielīties, plātīties un riskēt uz dullo.

  Atbildēt
 2. Rasma
  Rasma
  pirms 9 mēnešiem

  Ko Tu iesaki? 10 gadus lūrēt, kas notiks? Ja neko nedarīs, nekas nenotiks. Tāpēc jau nav cilvēku, ka pēc darba un mācībām nav ko darīt.

 3. Rasmiņ,
  Rasmiņ,
  pirms 9 mēnešiem

  ja sunim nav ko darīt, viņš kasa olas un nevienam nav parādā. Nekrauj tos halles miljonus uz cilvēku pleciem!

 4. Izsmiekls
  Izsmiekls
  pirms 9 mēnešiem

  Šis projekts tiek muļļāts jau gandrīz divus gadu desmitus. Halles Jēkabpilī nebūs nekad, kamēr pie varas būs ierāvēji, nelieši un salašņas.

  Atbildēt
 5. he he
  he he
  pirms 9 mēnešiem

  Vietas , kuras cilvēki apmeklē ir bodes. Halle nav konkurents.

  Atbildēt
 6. Fredis
  Fredis
  pirms 9 mēnešiem

  Halle būs, par to vairs šaubas nav un tai ir jābūt. R.Ragainis ir jauns cilveks ar veselīgu skatienu nākotnē, nav kā pensionāri vai tuvu tiem esošie,kas savu aktīvo dzīvi ir nodzīvojuši un tagad grib vienā mierā vilkt atlikušos gadus - nekas nav jābūvē dzīvosim tāpat, nu varbūt pēc gadiem desmit vai divdesmit.:)DD

  Atbildēt
 7. Frīdiņ,
  Frīdiņ,
  pirms 9 mēnešiem

  nelej ūdeni. Trallināt svešu naudu visi prot.

 8. Fredis > oponentam
  Fredis > oponentam
  pirms 9 mēnešiem

  :))Tavs "arguments" jau ir tik tālu novazāts,jo tiek izmantots visās situācijās caurumu lāpīšanai, ka nav pat jēga par to diskutēt.

 9. Frīdiņ,
  Frīdiņ,
  pirms 9 mēnešiem

  ej tu irst ar visu savu ragaino...

 10. Fredis > oponentam
  Fredis > oponentam
  pirms 9 mēnešiem

  Tikko biju, pirms brokastu kafijas.Ko tālāk?

 11. Frīdiņ,
  Frīdiņ,
  pirms 9 mēnešiem

  Ko tālāk, tālāk olas neļauj. Nu dien jau impotents palicis, ja prasi. :DDDD

 12. nu jau
  nu jau
  pirms 9 mēnešiem

  Ragainais ir cilvēks ar veselīgu tieksmi ieraut nāsī svešu naudu un tusēt kopā ar pašvaldības budžeta izzadzējiem. Tur visa kodla ir jātriec ratā ar sūdainu mietu.

 13. Jēkabs
  Jēkabs
  pirms 9 mēnešiem

  Nu redz! Ja pilsēta būtu attīstīta kaut pusi kaut vai no Līvānu līmeņa, mēs varētu teikt: labi, tāpat nav kur likt to naudu, uzbliezīsim to bezjēdzīgo halli! Taču realitāte ir tāda, ka pilsēta ir stauji atpaliekoša no vidējā līmeņa Latvijā, bērniem kopumā netiek nodrošināta iespēja sportot viņiem atbilstošā līmenī..ja nu vienīgi nopirkti sveši onkas skraidīs pa laukumu.

  Atbildēt
 14. faktiski
  faktiski
  pirms 9 mēnešiem

  bērniem ir sportas stundas, sporta pulciņi, pietiek viņiem ar tiem. ir sporta skolas.

 15. JAK
  JAK
  pirms 9 mēnešiem

  Ja Jēkabpils domei nav kur naudu likt lūdzu vienkārši pārskaitiet man!

  Atbildēt
 16. Daina
  Daina
  pirms 9 mēnešiem

  Vai tu tik nabags?

Pievienot komentāru