Multihallē pabeigta ledus laukuma betonēšana
INESE ZONE

11. martā topošajā Jēkabpils multihallē notika ledus laukuma betonēšanas darbi.  Objekta būvuzraugs Jānis Rikters stāsta, ka betonēšanas darbus veic apakšuzņēmējs SIA «Primeks», kas specializējies šādu darbu izpildē.
    – Betonu līdzina un slīpē ar speciālu iekārtu, tā dēvēto «helikopteru», kas do­māts tieši lielu mitru betona virsmu apstrādei. Kopumā uz ledus laukuma pamatnē tiks ielieti 220 kubikmetri betona. Betonē­šanas darbi bez pārtraukuma ilgs kādas 10 līdz 12 stundas, jo to nevar darīt ar pārtraukumu, jo virsmai jābūt ideāli līdzenai bez šuvēm. Plus vēl aptuveni sešas stundas būs nepieciešamas slīpēšanai. Faktiski tas ir process gandrīz diennakts garumā, – stāsta Jānis Rikters.
Visas halles durvis darbu laikā bija atvērtas. J. Rikters skaidro, ka tas tādēļ, ka  «helikopters» darbojas ar benzīna motoru un jāizvairās no atgāzēm, lai nekaitētu strādniekiem. To līmeni visu laiku mērot.
    – Darbu laikā piedalās arī zem betona esošās saldēšanas sistēmas  uzstādītāji – SIA «AGV serviss». Šo­brīd caurules jau uzpildītas. Ja betonēšanas darbu laikā rastos kāda sūce, viņi to uzreiz novērsīs. Pirms betonēšanas visa sistēma tika pārbaudīta ar astoņu bāru spiedienu, bet norma ir trīs bāri, – stāsta Jānis Rikters.
    Multihalle ekspluatācijā jānodod šovasar. Ledus laukums būs 2170 m2 liela B kategorijas hokeja arēna, un tā būs atbilstoša Latvijas Hokeja federācijas apstiprinātajam nolikumam. Arēnā būs pieejamas tribīnes 300 skatītājiem un stāvvietas. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. Jurka
    Jurka
    pirms 7 mēnešiem

    Lieliski. Vai drīz varēs slidot?

    Atbildēt

Pievienot komentāru