Multihalles apsaimniekošana un ledus laukuma izmantošana vēl ir darba procesā
INESE ZONE

BD interesējās, vai ir izlemts, kādā juridiskā statusā darbosies topošā multifunkcionālā sporta halle, vai ir precizēts jau nākamgad nepieciešamais finansējums tās uzturēšanai, ko iekļaus budžetā, kā arī vaicājām, vai notikušas sarunas par iespējamo sadarbību ar hokeja klubu «Dinamo»? 
     Jēkabpils domes priekšsēdētājs Aivars Kraps solīja kontaktēties ar kluba vadību, lai  runātu par halles ledus laukuma izmantošanu. Domei arī bija sadarbības piedāvājums no Rodrigo Laviņa hokeja skolas, kas Jēkabpilī varētu organizēt vietējo jauniešu un skolas dalībnieku treniņus un skolas komandu mājas spēles. Taču tam bija nepieciešams pašvaldības finansiāls atbalsts.
    A. Kraps informē, ka sarunas ar R. Laviņa hokeja skolu turpinās. Savukārt «Dinamo» kluba vadībai nosūtīta informācija par Jēkabpils piedāvājumu, un A. Kraps cerot, ka saruna par to notiks. 
    Būvniecības darbi hallē sekmīgi turpinoties iekštelpās, un ir visi priekšnosacījumi, lai halli nākamgad jūlijā nodotu ekspluatācijā.
    -Nākamā gada budžeta projektā ir plānots iekļaut provizorisku summu halles uzturēšanai otrajā pusgadā – aptuveni 65 000 līdz 70 000 eiro. Par halles darba organizācijas juridisko statusu vēl domājam un pētām citu pilsētu pieredzi.  Domāju, ka līdz jaunajam gadam izdosies to izlemt un prezentēt, kāds tas būs, – sacīja Aivars Kraps. 
 
D. Gagunova foto

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. Halles naktssargs
    Halles naktssargs
    pirms 1 gada

    Kā, vai tat ar 70 tūkstošiem pusgadā pietiks? Man liekas nesen rakstīja, ka gadam vajadzēs 400 tūkstošus.

    Atbildēt

Pievienot komentāru