Multihalles būvniecībā izdevies apsteigt darbu termiņus
INESE ZONE

6. jūnijā Jēkabpils domes priekšsēdētājs Aivars Kraps un vietniece Kristīne Ozolas būvlaukumā iepazinās ar multifunkcionālās halles celtniecības gaitu. Kā zināms, A. Kraps ir solījis ik mēnesi apmeklēt lielākos būvobjektus, lai ar tur notiekošo iepazītos ne tikai no  atskaitēm. Domes vadība jau iepazinusies ar 2. vidusskolas un Pasta ielas rekonstrukcijas projektu gaitu.
     Domes un plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus par darbu gaitu informēja SIA «LC būve» valdes priekšsēdētājs Dainis Dzērvītis un valdes loceklis Sandis Dzērvītis, kā arī  Pilsētvides departamenta vadītājs Raits Sirmovičs.
    Sandis Dzērvītis skaidroja, ka pabeigta pamatu betonēšana un dzelzsbetona konstrukciju izbūve, tāpat arī jumta metāla konstrukciju montāža. Pašlaik objektā būvuzraugs Jānis Rikters pārbaudot metāla jumta kopņu savienojumu skrūvju drošību. Speciālo savienojuma detaļu piegādi nodrošinot Somijas uzņēmums. S. Dzērvītis sacīja, ka darbi norit sekmīgi, pat nedaudz apsteidzot termiņus. Būvlaukumā katru dienu esot nodarbināti 30 līdz 35 strādnieki.
     Viņš informēja, ka objektā strādā pieci apakšuzņēmēji: SIA «Viadukts» uzstāda metāla konstrukcijas, SIA «Hektors» darba lauks ir ūdensvada, kanalizācijas tīkli un siltumtrases ierīkošana, SIA «Sēlijas enerģija» ierīkos komunikācijas gāzes piegādei, bet  SIA «Belam – Rīga» -  iekšējos un ārējos vājstrāvas tīklus, savukārt SIA «Ošukalns» labiekārtos teritoriju - ieklās bruģi, asfaltēs. Betonu būvdarbiem piegādā SIA «Jēkabpils PMK» un SIA «Viadukts». 
    S. Dzērvītis iepazīstināja ar darbiem topošajā ledus hallē. Jau uzsākts darbs pie objekta ārējā apšuvuma montāžas, tad pabeigšot basketbola laukuma konstrukcijas, un līdz septembrim plānojot būvi apjumt un ierīkot siltumapgādi vismaz pagaidu variantā, lai ziemā varētu ķerties pie iekšdarbiem. Halles būvniecību plānots pabeigt līdz 2020. gada 8. jūlijam.
     Multifunkcionālās halles būvniecībā iesaistīti trīs uzņēmumi: SIA «ARMS group», SIA «LC būve» un Lietuvas a/s «Panevėžio statybos trestas». Atbildot uz jautājumu, kāds ir Lietuvas kolēģu ieguldījums, S. Dzērvītis sacīja, ka tā ir uzraudzības funkcija un pieredze. 
      Stadionā plānots rekonstruēt tur esošo viesnīcu, kas ir aktuāli halles izmantošanas sakarā, lai būtu kur apmesties sportistiem un treneriem. Raits Sirmovičs skaidroja, ka pašlaik notiek būvprojektēšana un reāli  viesnīcas rekonstrukcijas darbi varētu sākties nākamvasar. Tātad halli un viesnīcu vienlaikus pabeigt neizdosies un pirmā darba sezona hallē būs jāaizvada bez tās pakalpojumiem. Viesnīcu ne tikai rekonstruēs, bet arī paplašinās. 
 
J. Šteinberga foto
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru