Muzeju nakts Viesītē
J. Dzimtais, Viesītes muzejs „Sēlija”, Viesītes TIP, Izglītojošā darba un darba ar apmeklētājiem speciālists

Muzejs “Sēlija” 19. maijā aicina uz ikgadējo Eiropas muzeju nakti, kuras tēma šogad Viesītē ir “Te mans šūpulis kārts”. Šajā Latvijas valsts simtgades gadā godināsim arī mūsu pilsētas 90 pastāvēšanas gadus un jo īpaši tos, kas dzimuši Viesītes novadā.
   No 19.00 līdz 20.30 piedāvājam apmeklēt Paula Stradiņa skolu (Peldu ielā 2): Kamīnzālē — labi vārdi mūsu pilsētai dzejā un prozā; Izstāde “Tā baltā gaisma, kas nedziest mūžam”; kafejas “Alīda” jaunāko šķirņu degustācija; ārstniecības augu “Veselības pēdas” un Simtgades pīlādžu alejas apskate muzeja dārzā.
    No 21.00 līdz 23.30 Mazā Bānīša parkā (A. Brodeles ielā 7) Viesītes pūtēju orķestra priekšnesumi; pirtnieku gudrības un rituāli jaundzimušajiem un viņu māmiņām; vakarēšana pie ugunskura, kur īpaši aicināti Viesītē dzimušie Muzeju nakts dalībnieki. 
Visa vakara garumā apmeklētājiem būs unikāla iespēja ielūkoties lokomotīvju depo ēkā, kurā būs skatāma: mazā Bānīša vēsture fotogrāfijās; Artūra Goldberga fotoizstāde “Mēs dzīvojam Viesītē”. 
   Apmeklētājus gaidīs arī Mazais Bānītis, viņa draugi un biedrības “Zīle” rokdarbnieces Amatniecības centrā.
   Muzeju naktī abas muzeja nodaļas – Mazā Bānīša parks un Paula Stradiņa skola – atvērtas apmeklētājiem no 19.00 līdz 23.30.
   Pasākumi un izstāžu apmeklējums — bez maksas!
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. Jefs
    Jefs
    pirms 10 mēnešiem

    Atjaunojiet taču vienreiz pašu dzelzceļu arī; Viesīte - Jēkabpils un Viesīte - Daudzeva.Mums ir daudz miljonāru,lai investē.

    Atbildēt

Pievienot komentāru