Nākas atjaunot sabojātos Pils rajona slidotavas gaismekļus
INESE ZONE

Lasītāji interesējas, kas noticis ar apgaismojumu pie Pils rajona slidotavas, kur pērnā gada nogalē nolauzti divi stabi un tiem nomontētas apgaismojuma lampas. Cilvēki secina, ka tas acīmredzot ir bijis vandalisms un zādzība, jo stabi ir jauni, nesen uzstādīti, un remont­darbus tādā veidā neveic. Iedzīvotāji arī secina, ka teritorija ap slidotavu ir nepievilcīga, jo vasarā nav izpļauta.  
    Jēkabpils pašvaldības Pilsētsaimniecības departamenta direktors Raits Sir­movičs BD informēja, ka tā ir postīšana un zādzība. Viņš esot uzdevis uzstādīt jaunus stabus, un tas, visticamāk, jau esot izdarīts.
   – Teritoriju ap slidotavu varēs sakārtot, kad izbūvēs tās nosusināšanas sistēmu, jo tā ir pārlieku mitra un nav appļaujama. Iespēja ūdeni novadīt ir  uz grāvi pāri ielai, un to varētu šo­gad izdarīt, – sacīja R. Sir­movičs.  
   Pēc tam, kad deputāts Kaspars Ģirģens informēja žurnālistus, ka  slidotava Pils rajonā uzbūvēta virs augst­spiediena gāzes vada, tika  meklēti vainīgie, kas to pieļāvuši, un solīts problēmu novērst, izbūvējot ap slidotavu gāzes vada atzaru. Vēlāk, iesaistoties iepriekšējam domes priekšsēdētājam Leonīdam Salcevičam, tika precizēts, ka slidotava nav tāda tipa būve, ko nevarētu izvietot virs gāzes vada. Tātad tā šoziem var darboties, ja vien būs piemēroti laika apstākļi. Kā zināms, janvāra vidū tiek solīts sals. R. Sirmovičs sacīja, ka viss atkarīgs no laika apstākļiem. Viņš esot runājis ar vietējo entuziastu, kas seko līdzi Pils rajona slidotavas darbībai, un šis cilvēks esot sacījis, ka šogad nebūs nepieciešams liet ūdeni, lai uzsaltu ledus. Ja vien būšot sals, varēs slidot, jo līdzšinējo lietavu laikā uz Pils rajona slidotavas seguma sakrājies ūdens, kas aukstumā sasals. Savukārt slidotavā stadionā ledu uzlies, ja vien sinoptiķi prognozēs noturīgu salu.  
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru