Nākošgad sola jaunu apkures pieslēgšanas kārtību
INESE ZONE

SIA «JK Namu pārvalde» valdes priekšsēdētājs Ainars Vasilis informē, ka Namu pārvalde pēdējās nedēļas strādājusi, lai daudzdzīvokļu mājām pieslēgtu apkuri. 
   Viņš solīja līdz 9. oktobrim apkuri nodrošināt jau visā pilsētā. Kā pēdējo šonedēļ pieslēgs Ķieģeļu ielas mikrorajonu. A. Vasilis skai­d­ro, ka vēl kādu laiku būs jāstrādā pie sistēmu atgaisošanas daudzdzīvokļu mājās.
    A. Vasilis skaidroja, ka no nākamā gada plānots mainīt kārtību, kādā  sākas apkures sezona. Līdz šim siltumpiegādi mājai uzsāka, ja par to vienojās iedzīvotāju vairākums un lūdza apsaimniekotāju sākt apkuri. Tas esot apgrūtinoši un kavējot apkures sezonas uzsākšanu, jo parasti visi nogaidot līdz pēdējam brīdim un tikai tad, kad dzīvokļos jau ir manāmi auksti, visi vienlaikus izsaka vēlmi uzsākt nama apkuri. Taču ir sarežģīti to  visiem nodrošināt uzreiz. Tāpēc nākamgad Namu pārvalde, negaidot iedzīvotāju lēmumu,  paziņos, kad mājas tiks pieslēgtas siltumenerģijas padevei. Ja iedzīvotāji vēl nevēlēsies sākt apkures sezonu, Namu pārvaldē būs jāvēršas ar mājas iedzīvotāju vairākuma parakstītu iesniegumu, lūdzot uzsākt apkuri vēlāk – iedzīvotāju izvēlētā termiņā. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. he he
    he he
    pirms 11 mēnešiem

    Pienāks nākamais gads un dziedās citu dziesmu. Dziesmu grāmata ir bieza- visiem dzīves gadījumiem.

    Atbildēt

Pievienot komentāru