Natai Gaibišelei piešķirts Triju Zvaigžņu ordenis
Sagatavoja J. Apīnis

Apbalvoti veselības un ārlietu nozares darbinieki. Apbalvojumi piešķirti cilvēkiem, kuri drosmīgi un pašaizliedzīgi ar savu darbu Latvijas Tautas frontē stiprināja valstiskumu un sargāja Latvijas neatkarību 1991. gada janvāra barikādēs un augusta puča laikā. Aug­stākie valsts apbalvojumi piešķirti arī latviešiem, kurus likteņgaitas aizvedušas ār­pus Latvijas, bet kuri savu ar latviskajām vērtībām piepildīto mūžu un darbu veltījuši Latvijai un latvietības saglabāšanai svešumā, kā arī citu valstu pilsoņiem – Latvijas draugiem un atbalstītājiem, kuri ar savu darbu un ieguldījumu stiprinājuši Latvijas starpvalstu sadarbību un starptautisko atpazīstamību.
Valsts prezidents Egils Levits un Ordeņu kapituls nolēma par sevišķiem no­pelniem Latvijas valsts labā apbalvot ar Triju Zvaigžņu ordeni un iecelt  par Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieku arī bijušo ilggadējo VSIA «Aknīstes psihoneiroloģiskā slimnīca» valdes priekšsēdētāju, VSIA «Aknīstes psihoneiroloģiskā slimnīca» veselības aprūpes vadības ārsti, psihiatri Natu Gaibišeli. Apsveicam!
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. Klauns
  Klauns
  pirms 3 nedēļām

  Autors varētu izglītot sevi un pameklēt informāciju, ka izskatās 3 zvaigžnu ordenis, šobrīd rakstam pievienota bilde ar Lāčplēša Kara Ordeni

  Atbildēt
 2. Administrators
  pirms 3 nedēļām

  Paldies, Klauns, ka ievērojāt šo muļķīgo kļūdu un norādījāt!

Pievienot komentāru