Nemanāma, bet noderīga – kā nopirkt labu iebūvējamo trauku mazgājamo mašīnu?
Apmaksāts raksts

Daudzi saimnieki un saimnieces noteikti priecājas par tādu izgudrojumu kā trauku mazgājamā mašīna. Kurš gan vēlas, atnākot no darba, pavadīt savu atpūtas brīdi mazgājot kaudzi netīru šķīvju, pannu un katlu? Tā vietā taču iespējams darīt ko daudz lietderīgāku. 
    Ja Tavā virtuvē ir aptuveni 60 cm plata vieta, nav šaubu, trauku mazgājamā mašīna ir laba izvēle, kā to aizpildīt. Taču, kuru no veidiem izvēlēties? Kuras ir labākas – brīvi stāvošās vai iebūvējamās trauku mazgājamās mašīnas? To Tev palīdzēs saprast interneta veikala 220.lv izveidotais ceļvedis. 
 
Kas ir iebūvētā trauku mazgājamā mašīna?
   Lielākā daļa trauku mazgājamo mašīnu modeļu ir brīvi stāvošie. Tās iespējams novietot dažādās vietās, ja vien tur ir aptuveni 60 cm plata vieta (45 cm, ja izvēlies īpaši mazu modeli), piemēram, starp virtuves skapīšiem, ūdens pievades un kanalizācijas punktu tuvumā. Vislabāk šo sadzīves tehniku novietot netālu no izlietnes. Brīvi stāvošie modeļi lielākoties ir baltā krāsā un tie ir lētāki. 
    Iebūvējamās trauku mazgājamās mašīnas pieejamas divos dizainos – pilnībā un daļēji iebūvējamās. Tās veidotas, lai perfekti iederētos Tavas virtuves iekārtā, un tiek paslēptas aiz paneļiem, kuri no ārpuses izskatās kā parasti virtuves skapīši. Taču jāņem vērā, ka lielākā daļa šādas sadzīves tehnikas tiek pārdota bez priekšējiem paneļiem, un tie jāiegādājas atsevišķi. 
   Vienīgais trūkums, kāds piemīt šādām trauku mazgājamās mašīnām – ņemot vērā to, ka tās uzstāda starp virtuves skapīšiem, var gadīties, ka, pārvācoties uz citu mājokli, šo tehniku nāksies atstāt. 
 
Kāda ir atšķirība starp pilnībā un daļēji iebūvējamo trauku mazgājamo mašīnu?
    Pilnībā iebūvējamie modeļi ir paslēpti aiz virtuves iekārtas, tai skaitā arī kontroles panelis. No vienas puses, tas ir izdevīgi, jo neviens nezina, kas atrodas aiz konkrētajām durvīm, taču tajā pašā laikā Tev nav iespējas apskatīt, cik ilgi vēl jāgaida līdz mazgāšanas cikla beigām. Taču mūsdienās daudzi modeļi piedāvā iebūvētu LED lampiņu ārpusē, kas parāda, kad trauku mazgājamā mašīna darbojas. 
   Savukārt daļēji iebūvējamo trauku mazgājamo mašīnu kontroles panelis ir redzams arī ārpusē. No vienas puses, tās ir ļoti līdzīgas brīvi stāvošajiem modeļiem, atšķiras tikai tas, ka tehnikas durvis ir nevis baltā krāsā, bet tādā pašā dizainā kā virtuves iekārta. 
 
 Ko nozīmē A++?
   Energoefektivitātes marķējums parāda to, cik elektrību taupoša vai tieši pretēji - tērējoša ir sadzīves tehnika. Marķējums var būt norādīts klasēs no G (zemākā energoefektivitāte, tērē visvairāk elektrības) līdz A+++ (augstākā energoefektivitāte, tērē vismazāk elektrības). Ar A+++ marķējumu apzīmētā sadzīves tehnika Tev ietaupīs visvairāk līdzekļu, taču arī A++ un A+ ir pietiekoši laba izvēle, ja vēlies ekonomēt. 
 
Galda piederumu grozs vai paplāte?
    Vairums budžeta klases trauku mazgājamo mašīnu ietver speciālu grozu, kurā salikt galda piederumus, taču tas var traucēt, ja vēlaties mazgāt lielākus katlus vai pannas. Dārgākie modeļi piedāvā plašākas trauku un piederumu izvietošanas iespējas. 
   Grozu tipa modeļus ir vieglāk atbrīvot no piederumiem, jo tie ir salikti nelielos, atsevišķos nodalījumos. Atceries – liekot nažus trauku mazgājamā mašīnā, novieto tos ar asmeni uz leju.
    Augstākās klases modeļi piedāvā atsevišķas, izvelkamas paplātes, kurās salikt galda piederumus. Ielikt tajās netīros piederumus būs grūtāk, jo tie precīzi jānovieto. Taču šis paņēmiens ietaupa vairāk vietas un ļauj nomazgāt lielāku piederumu daudzumu vienā reizē. Tāpat šādas paplātes novērš rūsas plankumiņu parādīšanos uz piederumiem. 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru