Neveiksmīgas spēles Rīgā, uzvara Ozolniekos

Sestdien abas Jēkabpils volejbola komandas spēles aizvadīja izbraukumā Rīgā, un abas cieta zaudējumus, bet svētdien  "Junioriem"  panākums Ozolniekos.
     Vispirms dienā nacionālajā līgā “Jēkabpils juniori/JSS” tikās ar “SK RTU”. Ja pirms nedēļas Jēkabpilī  “Juniori” uzvarēja ar 3:1, Rīgā studenti revanšējās ar tādu pašu rezultātu. Pirmajā setā jēkabpilieši galotnē atspēlēja piecu punktu deficītu, panākot 23:23, tomēr piekāpās ar 23:25. Savukāret otrajā setā mūsējie pie 24:22 neizmantoja setbumbu un zaudēja ar 25:27. Beidzot ceturtajā setā “Juniori” pārspēja pretiniekus ar 25:21, taču ceturtajā setā  neveiksmīgi nospēlēja galotni, no 19:19 zaudējot ar 19:25, arī visā mačā piekāpjoties  ar 1:3.  Jāpiebilst, ka šajā mačā nespēlēja Pāvels Jemeļjanovs un Kristers Sils. Rezultatīvākais ar 22 punktiem  bija Kristers Dardzāns, Matīss Petjukevičs guva 18, bet Raivis Pālēns – 10 punktus.
     Savukārt svētdien “Jēkabpils juniori/JSS” vēl vienā izbraukuma mačā ar VK “Ozolnieki”, uzvarot ar 3:2, nodrošināja sev vismaz ceturto vietu regulārajā čempionātā.   Jēkabpilieši ar  25:21 paņēma pirmo setu, ar 20:25 un 23:25 piekāpās divos nākamajos, bet ceturtajā, uzvarot ar 25:14, nodrošināja sev vismaz punktu turnīra tabulā. Ar 15:13 uzvarot piektajā setā, “Juniori” nopelnīja arī otro punktu, tādējādi turnīra tabulā apdzenot VK “Ventspils”.   Matīss Petjukevičs šajā mačā guva 22 punktus, Kristers Dardzāns – 16, Pāvels Jemeļjanovs – 15, Gustavs Freimanis – 13.
    “Junioriem” regulārajā čempiopnātā atlikusi vairs tikai  viena spēle – 23. februārī  viesos pret VK “Ventspils”, un tieši šajā mačā arī  izšķirsies 3. vietas liktenis.
Sestdienas vakarā vienīgo spēli “Credit24” meistarlīgā šajā nedēļas nogalē aizvadīja “Jēkabpils lūši”. Pret principiālajiem prtiniekiem “RTU/Robežsardzi” nācās piedzīvot zaudējumu ar 1:3. Pirmajā setā pārliecinoši labāki ar 25:17 bija “lūši”, savukārt nākamajos trijos ar 25:21, 25:17 un 25:17 pārāki bija mājinieki.  Cerības aizķerties viesiem bija otrajā setā, kad izdevās atspēlēt četru punktu deficītu un pietuvoties līdz 21:22, tomēr galotnē labāki bija “RTU/Robešzsardze”.  Rezultatīvākais “lūšiem” bija Pāvels Jemeļjanovs, kura kontā 17 punkti. “Jēkabpils lūšiem” regulārajā sezonā atlikušas divas spēles mājās 22. un 23. februārī pret “TalTech” un “Bigbank”.