No 15. decembra atjaunos transporta kustību Zaļajā ielā un no Vecpilsētas laukuma
INESE ZONE

Joprojām aktuāls jautājums  par to, kad tiks pabeigti darbi Pasta ielas šķērsielās un kādā stāvoklī tās atstās pa ziemu. BD lasītāji interesējas, vai izraktās piegulošās ielas, beidzot darbus, vismaz nevarētu nogreiderēt, lai varot kaut cik normāli pārvietoties.
     Tāpat tiek jautāts, kad atjaunos transporta kustību no Vecpilsētas laukuma? Gājējiem tad kustība Pasta ielā faktiski būs liegta,  un jārēķinās ar pārvietošanos pa Brīvības un Pormaļa ielu. BD vaicāja amatpersonām, vai vispār būs tāds brīdis, kad paziņos, ka tagad darbi līdz pavasarim ir pārtraukti, un kādā stāvoklī tad visu atstās, ieskaitot krustojumus ar šķērsielām un pašas ielas? 
    Kā informē Jēkabpils domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības jautājumos Aivars Kraps, īstenojot Pasta un piegulošo ielu rekonstrukciju, darbi Viestura un Katoļu ielā - posmā no Pasta līdz Pormaļa ielai turpināsies līdz 7. janvārim. Savukārt  Jēkaba ielas posmā no Pasta ielas līdz Pormaļa ielai visu janvāri, ja to atļaus laika apstākļi. Visas ielas pēc darbu pabeigšanas iespēju robežās nolīdzinās, un darbi tiks pārtraukti, pēc tam darbi apstāsies līdz pavasarim.
   No 15. decembra tiks atjaunota transporta kustība pa Zaļo ielu un Pasta ielu posmā no Vecpilsētas laukuma līdz Brīvības ielai. Gājēju ietves paliks nesakārtotas. A. Kraps secina, ka gājējiem jāizvērtē situācija: ja piesals, varēs pārvietoties arī pa ietvēm, kas vairāk vai mazāk piebērtas ar smiltīm, ja būs atkusnis, tas, protams, būšot apgrūtinošāk.

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru