No 30. marta dežūrrežīmā strādās tikai  PII «Zvaigznīte»
Jēkabpils domes sabiedrisko attiecību nodaļa

No 30. marta Jēkabpilī dežūrrežīmā strādās  tikai PII “Zvaigznīte” (Meža ielā 12). Pārējās pirmsskolas izglītības iestādes apmeklētājiem ir slēgtas. Līdz turpmākajam rīkojumam slēgta arī pirmsskolas izglītības iestāde “Kāpēcītis”.
     Nepieciešamie kontakti saziņai ar  «Zvaigznīti”: tel. 65231919, 22319555; e-pasts: zvaigznite@pii.jekabpils.lv.
      Kā jau iepriekš norādīja Jēkabpils  pašvaldības izpilddirektors Guntars Gogulis, saskaņā ar Ministru kabineta lēmumu pirmsskolas izglītības iestādēm jānodrošina dežūrgrupiņu darbs. Bērnu pieskatīšana jānodrošina tikai tajos gadījumos, kad vecāki nevar to izdarīt darba dēļ. Tas ir vienīgais nosacījums, kad ārkārtas situācijas laikā vecāki var vest bērnus uz bērnudārzu. Lai nodrošinātu bērnu pieskatīšanu dežūrgrupās, vecākiem pirmsskolas izglītības iestādē jāiesniedz rakstisks apliecinājums, ka bērns un ģimene pēdējo 14 dienu periodā nav bijuši ārvalstīs un nav bijuši kontaktā ar «Covid-19» saslimušajiem vai to kontaktpersonām. Tāpat šajā apliecinājumā vecākiem jānorāda, ka nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu. 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. GedertsPiebriedis
    GedertsPiebriedis
    pirms 2 mēnešiem

    Es akal 3 nakti satrūkas no baigo trobel un pamodas. Tad es saprat, ka vis Latvij pāriet uz vasars laik un es gāj akal gulet.

    Atbildēt

Pievienot komentāru