No amata aiziet Jēkabpils slimnīcas valdes loceklis Renārs Putniņš
INESE ZONE

Jēkabpils novada pašvaldība ir izsludinājusi konkursu uz Jēkabpils reģionālās slimnīcas valdes locekļa amatu.  Slimnīcas valdē štata vietas ir trim locekļiem un viena vieta ir vakanta. Konkurss noslēgsies 8. septembrī. 
    Pirms tam novada dome pauda viedokli, ka trešais valdes loceklis nav aktuāls, jo ir vēl slimnīcas galvenā ārsta amats, un šis cilvēks risina ar ārstniecības procesu saistītos jautājumus. Tagad domes vadība skaidro, ka darba un īstenojamo projektu ir daudz, katram speciālistam par to esot savs redzējums, tāpēc, lai slimnīcas attīstība ietu uz priekšu, nepieciešams trešais valdes loceklis. 
    Novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis piebilst, ka tuvākajā laikā pašvaldība nākšot klajā ar precīzāku informāciju par slimnīcas darba organizāciju un valdi.
    Pēc tam BD rīcībā nonāca neoficiāla informācija, ka slimnīcas valdes loceklis Renārs Putniņš atstāj savu amatu. Pašvaldības izpilddirektors Uldis Skreivers apstiprināja, ka R. Putniņš darbu atstāj pēc paša vēlēšanās un par to ir informējis domi.  Neesot zināms, kādi tam ir iemesli un kādi R. Put­niņam tagad esot jauni izaicinājumi. Pašvaldībai viņa iesniegums vēl jāskata do­mes sēdē, bet darba at­tiecībās ar pašvaldību R. Put­niņš būšot līdz septembra beigām. 
    U. Skreivers atzina, ka tagad persona, kas būtu ieņēmusi trešā valdes locekļa amatu, nu būs R. Putniņa vietā, un atkal paliks atklāts jautājums par trešā valdes locekļa vakances aizpildīšanu. 
     Šī ir jau trešā amatpersonu maiņa slimnīcas valdē, un tā nu ir sakritis, ka izmaiņas sakrīt ar varas maiņu pašvaldībā. Pirms R. Putniņa no valdes priekšsēdētājas amata aizgāja Margarita Meļņikova-Epermane.  Jau tad neoficiāla informācija liecināja par to, ka Jēkabpils novada domes sarunas ar Jēkabpils reģionālās slimnīcas vadību varētu rezultēties ar slimnīcas valdes priekšsēdētājas atstādināšanu vai aiziešanu no amata un, iespējams, arī valdes locekļa R. Putniņa aiziešanu. Par at­kāpšanos no amata M. Meļ­ņikova-Epermane paziņoja pēc sarunām ar Jēkabpils novada domes vadību, sakot, ka tās devušas priekšstatu, ka dome un viņa uztver lietas atšķirīgi, bet, lai varētu kvalitatīvi strādāt, ir jābūt vienotai izpratnei.   
    Materiāla tapšanas laikā neizdevās iegūt R. Putniņa komentāru, bet noteikti to publicēsim, ja viņš piekritīs paust savu viedokli. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. Vēlētājs
    Vēlētājs
    pirms 2 mēnešiem

    Pie slimnīcas ir priekšvēlēsanu plākāts, ka Putniņš nodrošinās ārstus speciālistus reģios. Kā tad tagad varēs pildīt savu solīgjumu?

    Atbildēt

Pievienot komentāru