Nobalso par 50% atlaidi ēdināšanai bērnudārzos
INESE ZONE

BD jau ir informējusi par Jēkabpils pašvaldības ieceri šogad   ieviest jaunu atbalsta veidu ģimenēm — 50% atlaidi maksai par bērnu ēdināšanu bērnudārzos.
     Jēkabpils domes 9. februāra sēdē nolemts noteikt Jē­kabpils  pašvaldības pirms­skolas izglītības iestādēs «Zvaniņš», «Kāpēcītis», «Bēr­ziņš», «Zvaigznīte», «Au­seklītis» vienas dienas ēdināšanas izmaksas vienu līdz trīs gadus veciem bērniem — 1,42 eiro un četrus līdz sešus gadus veciem bērniem — 1,57 eiro.  Ēdinā­šanas maksas atvieglojumus 50% apmērā no minētās maksas var saņemt, ja bērns apmeklē Jēkabpils pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādi un bērnam un vienam no viņa vecākiem  vai likumiskajam pārstāvim pamata dzīvesvieta ir deklarēta Jēkabpils pilsētas administratīvajā teritorijā.
    Ēdināšanas maksas atvieglojumi tiek piemēroti no 2017. gada 1. marta līdz 2017. gada 31. decembrim, ja pastāv abi lēmuma 2. punktā noteiktie nosacījumi uz mēneša pirmo datumu. Ēdināšanas maksas atvieglojumu izmaksas tiek segtas no pašvaldības budžeta līdzekļiem. 
    Ja izglītojamais ir no daudzbērnu ģimenes vai apgūst speciālās izglītības programmu speciālajā pirms­skolas izglītības iestādē vai grupā, ēdināšanas maksas atvieglojumu piešķir, pamatojoties uz jau agrāk pieņemtajiem Jēkabpils domes «Saistošajiem noteikumiem par materiālo atbalstu Jēkabpils pilsētā». 

Saistītais raksts:

Sola 50% atlaidi bērnu ēdināšanai bērnudārzos

 

 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. ē
    ē
    pirms 1 gada

    ja zinātu ka tas atlaides ilgāku laiku būs, varētu kādu kinderi vēl sabīdīt

    Atbildēt

Pievienot komentāru