Noderīgi padomi, kā izvēlēties aromātu, kas atbilst Jūsu personībai
Apmaksāts raksts

Labs aromāts var palīdzēt justies pārliecinātākam par sevi. Tāpat kā katram ir apģērbs, kas viņam piestāv vislabāk, tāpat katram cilvēkam ir arī smaržas, kas atbilst viņa personībai. Taču atrast piemērotāko aromātu dažkārt var būt visai sarežģīti - īpaši tādēļ, ka piedāvājums nudien ir daudzveidīgs. 
   Izvēloties sev piemērotākās smaržas no https://220.lv/lv/smarzas, jāņem vērā vairāki aspekti. Kādi? Par to turpinājumā!
 
Kas, kur un ko 
    Ņem vērā savu ģērbšanās stilu, dzīvesveidu, kā arī iespaidu, ko vēlaties radīt. Jāizvērtē, kad smaržas izmantosiet. Ikdienai un darbam birojā piemēroti neuzkrītošāki, svaigāki aromāti, savukārt vakaram var izvēlēties ko spēcīgāku. Arī vasarā labāk izvēlēties vieglākus aromātus, savukārt ziemai labi piestāv spēcīgākas smaržas. 
 
Jūsu personība 
      Padomājiet - kāds Jūs esat?  Definējiet, kas atbilst Jūsu personībai un tad piemeklējiet atbilstošas smaržas. Varat arī piefiksēt visus tos aromātus, kas Jums šķiet pievilcīgi ikdienā, piemēram, vaniļa, kafijas vai priežu aromāts, un tas šo aromātu nianses meklēt arī savās jaunajās smaržās. 
 
Smaržu iegādei atvēlētais budžets
   Smaržu cenas svārstās no lētām un vidējām, līdz ļoti augstām. Pirms dodies smaržu meklējumos, vajadzētu izvērtēt, cik daudz naudas šim pirkumam varat atvēlēt. Atceraties, ka pieejamā nauda ir tā, kas nosaka, cik dārgām jābūt Jūsu smaržām, nevis otrādi. 
      Smaržu klāsts un cenas dažādos veikalos atšķiras, tādēļ vienmēr vērts aplūkot un salīdzināt dažādus piedāvājumus. Piemēram, smaržas interneta sievietēm un vīriešiem bieži vien pieejamas par labākām cenām, nekā citviet. Tomēr pirms pasūtīt smaržas tiešsaistē, izvēlēto aromātu vajadzētu pamēģināt klātienē, lai saprastu, vai tas ir īstais, Jums piemērotais, aromāts. 
 
Pirmais iespaids 
     Ja Jums iepatīkas kāda cita smaržas, pajautājiet viņam to nosaukumu. Iespējams, Jums šis aromāts būs mazliet citādāks, jo smaržas saskarē ar ādu un tās dabīgo aromātu, mazliet mainās. Tomēr parasti pirmais iespaids par aromātu arī ir vispatiesākais. 
 
Testēšana 
    Pamēģiniet vairākus aromātus, taču ne vairāk kā četrus vienā reizē. Nesteidzieties ar izvēli, jo aromāti dažādos laikos smaržo atšķirīgi. Pēc testēšanas pagaidiet vismaz pusstundu un tad aromātu novērtējiet vēlreiz - tā gūsiet patiesāku priekšstatu un izvairīsieties no situācijas, kad sākotnēji iegādātais aromāts vēlāk vairs nepatīk.
 
Kas Jūs vēlaties būt?
    Smaržas pieejamas plašā izvēlē, lai katrs varētu izvēlēties sev tīkamāko aromātu. 
     Piemēram, sievietēm piemērotu smaržu toņi svārstās no dziļiem, tumšiem un noslēpumainiem (vaniļa, sandalkoks), līdz gaisīgiem un romantiskiem (citrusaugļi, rozes, jasmīns). Arī smaržas internetā vīriešiem ir ar dažādiem vēstījumiem. Nebaidieties eksperimentēt - viss atkarīgs no tā, kuru savu personības daļu vēlaties izcelt. 
 
Smaržu lietošana 
     Uzsmidziniet smaržas uz pulsa punktiem - plaukstas un elkoņu locītavām, aiz ausīm, starp krūtīm. Uzsmidzinot smaržas uz plaukstu locītavām, neberzējiet tās - tas sabojā aromātu. 
 
Daudzveidība ir dzīves garšviela 
    Izveidojiet aromātu kolekciju dažādiem gadījumiem un noskaņojumiem. Piedāvājumā vīriešu un sieviešu smaržas ne vien dažādām gaumēm, bet dzīves notikumiem. Izmantojiet iespēju aromātu, gluži kā aksesuāru, pieskaņot dažādiem tērpiem. 
 
Dažreiz mazāk ir vairāk 
     Jūsu smaržām vajadzētu pārsteigt apkārtējos, nevis viņus nobiedēt. Tādēļ katru reizi izmantojiet tikai tik daudz smaržu, lai Jūs justos labi par sevi un to sajustu arī apkārtējie - vispozitīvākajā veidā. 
 
    Smaržas var kalpot kā lielisks personības papildinājums. Izlemiet, kādu vēstījumu vēlaties nodot un izmēģiniet dažādus aromātus, līdz atrodat īsto - to, kas tik drīz neapniks un patiks arī apkārtējiem cilvēkiem. 
 
 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru