Nomainīti radiatori, ūdensvadu un kanalizācijas tīkli
Iveta Skolniece, sabiedrisko attiecību speciāliste

       Aizvadītajos mēnešos vairākās namu pārvaldes apsaimniekotajās mājās Jēkabpilī nomainīti ūdensvadu, kanalizācijas un lietus ūdeņu tīkli, kā arī radiatori kāpņu telpās. 
     Inženierkomunikāciju tehniķis Anatolijs Osipovs stāsta, ka aukstā ūdensvada tīkli nomainīti mājās Bebru ielā 22, 27, 31 un 33, kā arī Viesītes ielā 49. Šajās mājās darbus veica SIA “Erbauer group”, savukārt mājā Viesītes ielā 49 – SIA “MB Team”. 
     Vairākās ēkās nomainīti kanalizācijas tīkli. Mājā Palejas ielā 11 (pirmajā un otrajā ieejā), Draudzības alejā 8 un 10 un Viestura ielā 36A to veica SIA “Erbauer group”, Nameja ielā 20C – SIA “Hektors”, Jaunajā ielā 34 – SIA “Moins”, kas mājā Viestura ielā 38C uzlika jaunus apkures ventiļus.
     Namu pārvaldes speciālisti nomainījuši radiatorus kāpņu telpās Bebru ielā 9, 11, 22 un 31, Viestura ielā 31, Rīgas  ielā 231 un 227 un Nameja ielā 16, lietus ūdens notekas – mājās Nameja ielā 30 (attēlā) un 34, Rīgas 231. Mūsu darbinieki sakārtojuši arī aukstā ūdensvada tīklu Brīvības ielā 18, savukārt mājas Draudzības alejā 15 pirmajā kāpņu telpā nomainīti karstā un aukstā ūdens un kanalizācijas stāvvadi, Bebru ielā 12 – kanalizācijas tīkli. Šobrīd karstā ūdensvada tīklus maina mājai Jaunajā ielā 24.
 
 SIA “JK Namu pārvalde” arhīva foto
     
     
     
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru