Norisināsies radošo darbu konkurss «Manai pilsētai – 350»
Santa Skosta, Jēkabpils tautas nama pasākumu organizatore

 Šogad Jēkabpils svin savu 350. dzimšanas dienu. Lai sveiktu ikvienu jēkabpilieti un pilsētas viesi svētkos, veicinātu jēkabpiliešu radošo darbību un iesaistīšanos kultūras dzīves veidošanā, kā arī attīstītu dažādu nozaru radošo mijiedarbību,  Jēkabpils tautas nams izsludina radošo darbu konkursu «Manai pilsētai – 350». Nolikumam visatbilstošākie iesniegtie darbi tiks eksponēti izstādē «Manai pilsētai – 350», kuras atklāšana notiks Jēkabpils tautas namā pilsētas svētku laikā.
    Konkursa tēma ir «Mana Jēkabpils» – tagadne un vēsture, nemitīgie procesi un mirkļa apstāšanās, attīstība un savstarpēja mijiedarbība. Konkursa izaicinājums – jebkādā radošā mākslas izteiksmes veidā atklāt savu piederību pilsētai, atainot savu pilsētu no sava skatupunkta, radot paliekošu radošu darbu, kuru iespējams ie­kļaut izstādē «Manai pilsētai – 350».
     Konkursa mērķis ir veicināt jēkabpiliešu un pilsētai piederīgo Latvijas iedzīvotāju radošo ideju attīstību, izaugsmi un lokālpatriotismu, kā arī veicināt iedzīvotāju iesaistīšanos kultūras dzīves veidošanā, attīstot radošo domāšanu un praktiskās iemaņas dažādu radošu mākslas projektu realizēšanā.
Konkursa nolikums 1. aprīlī tika publicēts mājaslapās www.jekabpils.lv un www.jkp.lv. Lūdzam ar  nolikumu iepazīties rūpīgi. Konkursa darbu projekti jāiesniedz elektroniski līdz 23. aprīlim. Darbus izvērtēs žūrija četru cilvēku sastāvā – Jēkabpils Kultūras pārvaldes pārstāvji, Jēkabpils pašvaldības pārstāvis, Jēkabpils Mākslas skolas pedagogs.
   Konkursa organizatoram ir tiesības mainīt projektu un darbu iesniegšanas termiņu, kā arī izstādes norises laiku, ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru