Nosaka parakstu vākšanas vietas
AIJA VALDMANE

Šonedēļ ārkārtas domes sēdes notika gan Krustpils, gan Jēkabpils  novadā. 
     Krustpils novadā sēdes pirmais jautājums bija par vēlēšanu  komisijas priekšsēdētāja ievēlēšanu. Krustpils novada domes priekšsēdētājs Kārlis Pabērzs informēja, ka par to  ievēlēta attīstības nodaļas projektu administratore Solvita Čandere. Darba kārtības otrajā jautājumā tika  spriests par pa­rakstu vietas noteikšanu saistībā ar parakstu vākšanu par Valsts prezidenta Egila Levita pēc Saeimas opozīcijas deputātu pieprasījuma apturētajām izmaiņām paš­valdības ārkārtas vēlēšanu kārtībā, kas notiks no 16. janvāra līdz 17. februārim. Tā tika noteikta Jēkabpilī, Rīgas ielā 150a. Taču, kā minēja K. Pabērzs, ja cilvēki nevarēs atnākt, bet vēlēsies parakstīties, vēlēšanu komisijas locekļi pie viņiem ieradīsies mājās. Kā trešais dar­ba kārtības jautājums bija direktora iecelšana brāļu  Skrindu Atašienes vidusskolā, un par to apstiprināta  līdzšinējā  direktora  pienākumu izpildītāja Līga Za­lāne. 
    Arī Jēkabpils novada domes sēdē tika lemts par parakstu vākšanas vietu. Domes priekšsēdētājs Aivars Vanags pastāstīja, ka tā  tika noteikta Zasā. Taču tie novada iedzīvotāji, kuri dzīvo tuvāk Jēkabpilij, piemēram, Brodos, var braukt parakstīties arī uz Jēkabpili. 
    Skatīja grozījumus Dignājas un Dunavas feldšerpunktu sniegto  pakalpojumu cenrādī. Tika noteikta tā pati maksa, kas valstī: cilvēkiem līdz 65 gadiem – 2 eiro, pēc 65 gadiem – viens eiro. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. Jurka
  Jurka
  pirms 8 mēnešiem

  Līdz vēlēšanām vēl tālu, priekš kam tagad tā komisija vajadzīga, līdz tam vēl nomirs kāds loceklis un atkal klapata - jāvēl cits. Ja nu parakstu vākšana, bet tas nav tik būtiski, jāatbalsta prezidenta lēmums un punkts.

  Atbildēt
 2. GedertsPiebriedis
  GedertsPiebriedis
  pirms 8 mēnešiem

  Es rikai jok pēc ies parakstites.

  Atbildēt

Pievienot komentāru