Noskaidro «Ģimnāzistu un Ģimnāzisti»
Elizabete Vaidere, skolēnu līdzpārvaldes pārstāve

Decembris katru gadu Jēkabpils Valsts ģimnāzijā ir rosīgs mēnesis. Tuvojoties 1. semestra un gada noslēgumam, tiek cītīgi strādāts, lai pabeigtu pēdējos darbus pirms vērtējumu izlikšanas, kā arī notiek gatavošanās dažādiem ģimnāzijas tradicionālajiem pasākumiem, bez kuriem nebūtu iedomājams decembris mūsu skolā. 
      Tradicionāls ir ikgadējais Jēkabpils Valsts ģimnāzijas konkurss «Ģimnāzists un Ģimnāziste». Šogad konkursa seši dalībnieku pāri iekrāsoja skolas svinību zāli īpaši koši, jo pasākuma tēma bija krāsas un māksla. Katrs dalībnieku pāris pirms konkursa izlozēja vienu krāsu, kuru atspoguļoja savā mājasdarba priekšnesumā. Mājasdarbi – visi kā viens – šogad bija augstas kvalitātes, dominēja deja, kustība, iekļauta pārdomāta ideja un vēstījums, tika izmantoti specefekti, brīnišķīga scenogrāfija.
       Katru gadu dalībnieki veido arī mājasdarba video, kurā atspoguļo izaicinājumu, kuru  lika viens otram veikt. Šogad dalībnieki no­vembrī brauca ar kvadraciklu, ūdensmotociklu, peldējās, publiskās vietās spēlēja klavieres un dziedāja, un tika iekarota arī Siguldas bobsleja trase. Uzdevums parādīt savas krāsas neatkārtojamību bija grūts ne tikai tāpēc, lai iepatiktos skatītājiem un žūrijai, bet arī vakara vadītājiem. Viņiem vajadzēja iedvesmot šarmanto un ekspresīvo mākslinieku (Andris Gailis), kuram bija zudusi iedvesma un apnikusi melnā krāsa (Daira Grūberte) un baltā krāsa (Elizabete Vaidere).
 
Pilns teksts – 14. janvāra "Brīvajā Daugavā". 
Ja vēlaties abonēt šī (vai jebkura cita BD numura, sākot no 2010. gada) numura elektronisko (pdf) versiju, rakstiet uz e-pastu: sarmite@bdaugava.lv
Piemēram: Vēlos saņemt "Brīvās Daugavas" 14. janvāra numuru savā e-pastā: manspasts@inkaste.lv (jūsu e-pasta adrese).
Viena numura cena – 0,44 eiro, mēneša maksa – 3,80 eiro  (t. sk. PVN 21%) (būs jāveic pārskaitījums internetbankā). 
 

 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru