Noslēdzies konkurss uz SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” valdes amatiem
Jēkabpils pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa

Noslēdzies konkurss uz SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” valdes priekšsēdētāja un valdes locekļa amatiem. Pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Kraps informē, ka Jēkabpils pilsētas pašvaldības izveidotā komisija izvērtējusi iesniegtos pieteikumus un lēmusi priekšsēdētāja amatam apstiprināšanai virzīt Margaritu Meļņikovu un valdes locekļa amatam Renāru Putniņu.
Domes priekšsēdētājs nosūtījis SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” valdei ierosinājumu sasaukt valdes kopsapulci  31. jūlijā plkst. 11:00, kopsapulces darba kārtībā iekļaujot jautājumu slimnīcas valdes priekšsēdētāja un valdes locekļa apstiprināšanai. Plānots, ka pēc valdes kopsapulces slimnīcas konferenču zālē notiks preses konference.
Jēkabpils pilsētas pašvaldības izsludinātajā konkursā uz valdes priekšsēdētāja un valdes locekļa amatiem bija pieteikušies 9 pretendenti. Ar  visiem pretendentiem tika veiktas pārrunas. Pārrunu rezultātā par atbilstošākajiem kandidātiem valdes locekļu amatiem tika atzīti Margarita Meļņikova un Renārs Putniņš. Komisija atzinīgi novērtēja abu pretendentu izglītību un zināšanas veselības jomā, kā  arī iegūto līdzšinējo pieredzi.
Margarita Meļņikova šobrīd strādā Nacionālajā veselības dienestā par kontroles un uzraudzības departamenta direktori, savukārt Renārs Putniņš ir praktizējošs ārsts – neiroķirurgs un Ministru prezidenta ārštata padomnieks veselības jautājumos.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. Viesis
    Viesis
    pirms 1 gada

    Jauni, ar med.izglītību. Lai veicas!

    Atbildēt

Pievienot komentāru