Noslēgušies konkursi uz jaunizveidoto struktūrvienību vadītāju amatiem
Sabiedrisko attiecību nodaļa

8. februāra Jēkabpils  domes sēdē deputāti pieņēma lēmumu, uz kura pamata tika uzsākta strukturāla reorganizācija iestādē «Jēkabpils pilsētas pašvaldība». Reorganizācijas rezultātā izveidoti pieci departamenti. Februārī  pilsētas pašvaldībā saskaņā ar  nolikumu tika izsludināti iekšējie konkursi uz jaunizveidoto struktūrvienību vadītāju amatiem. Visi iekšējie konkursi ir sekmīgi noslēgušies.
No šī gada 1. maija:
 • Juridisko departamentu, kura sastāvā ir Juridiskā nodaļa un Iepirkumu nodaļa, vadīs Dace Gluha;
 • Finanšu departamentu, kura sastāvā ir Finanšu ekonomikas nodaļa un Grāmatvedības nodaļa, vadīs Natālija Dardete;
 • Atbalsta departamentu, kura sastāvā ir Infor­mācijas tehnoloģiju nodaļa, Vienas pieturas aģentūra un Sabiedrisko attiecību nodaļa, vadīs Iveta Upmace;
 • Pilsētvides departamentu, kura sastāvā ir Būvniecības nodaļa, At­tīstības un investīciju nodaļa un Teritorijas plānošanas nodaļa, vadīs Raits Sir­movičs;
 • Īpašumu apsaimniekošanas departamentu, kura sastāvā ir Pašvaldības īpašumu nodaļa, Komunālās saimniecības nodaļa, vadīs Inese Lapiņa.
1. martā ir beigusies pieteikumu pieņemšana uz Izglītības pārvaldes vadītāja amatu. Uz to ir pieteikušies četri pretendenti. Darba intervijas ar viņiem notiks 13. martā.
 Strukturālā reorganizācija tiek īstenota apstiprinātā pašvaldības budžeta ietvaros, un kopējais darba samaksas fonds netiek palielināts.
 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. nu jau
  nu jau
  pirms 9 mēnešiem

  Brīnums, ka ragainais neiefīrēja šajos amatos savu sievu, sievasmāti un pārējo kodlu.

  Atbildēt
 2. he he
  he he
  pirms 9 mēnešiem

  Pagaidi mazliet, ne tik strauji...

Pievienot komentāru