Notiek filmas «Jēkabpils 100 gados» bezmaksas seansi
Sagatavoja J. Apīnis

Jēkabpils  pašvaldība, sagaidot Latvijas valsts simtgadi, šonedēļ katru dienu līdz 18. novembrim  Laikme­tīgās vēstures muzejā (A. Pormaļa ielā 11) aicina uz filmas «Jēkabpils 100 gados» seansiem.
    Tā ir dokumentāla filma, kas veltīta Latvijas valsts simtgadei. Filmas galvenā ideja – ieskatīties Jēkabpils vēstures lappusēs, izmantojot kino-fono-foto dokumentu arhīva materiālus, veidot dokumentālas liecības par kultūras, industriālo mantojumu un saimniecisko dzīvi Jēkabpilī.
     Filmā tiek uzklausīti arī dažādu notikumu aculiecinieki Ilmārs Knaģis, Anna Skaidrīte Gailīte, Vilis Dābols, piedalās vēstures speciālisti, savu vīziju par dzīvi Jēkabpilī pauž jaunieši. Šīs atmiņas ir mūsu laikmeta liecība nākamajām paaudzēm par dzīvi Jēkabpilī, par negurstošu darbu, sapņiem, dzīvesprieku un ticību Latvijai.
    Seansi  13.–16. novembrī  plkst. 18.00, savukārt 17. un 18. novembrī – plkst. 15.00. Filmas garums ir 40 minūtes,  apmeklējums ir bez maksas.
   Filmu veidojusi SIA «Stel­la Terra» sadarbībā ar Jēkab­pils Vēstures muzeju. Paš­valdības finansējums filmas sagatavošanai ir 4840 eiro.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru