Notiks ikgadējais NVO forums
Sagatavoja J. Apīnis

Reizi gadā Jēkabpils ne­valstiskās organizācijas nu jau tradicionāli pulcējas NVO forumā, lai runātu par sev svarīgiem jautājumiem.
   Šogad pasākumam dots nosaukums «Aktīvs un nepieradināts». Tas notiks 26. oktobrī Jēkabpils Tau­tas nama Lielajā zālē, sākums plkst. 12.00, ierašanās reģistrācijai no 11.30. Pēc uzrunām un biedrības «TDK Pastalnieki» deju sveiciena biedrības «Izglītības iniciatīvu centrs» direktore Daiga Zaķe iepazīstinās ar pētījumu par pašvaldības funkciju deleģējuma iespējām nevalstiskajam sektoram Jēkabpilī un Vidusdaugavas reģionā.
  Forums turpināsies četrās darba grupās:
   Zaļā  grupa: Eiropas brīv­prātīgais darbs – ar ko sākt? Vada Uldis Dūmiņš, Zemgales NVO centrs (Jel­gava);
   Sarkanā grupa: Atzīstam brīvprātību! Vada Jurita Mikoviča, Nodarbinātības valsts aģentūras Sabiedrisko attiecību nodaļas projekta koordinatore (Rīga);
   Violetā grupa: Cik iespējama realitāte ir NVO māja Jēkabpilī? Vada Agita Plei­ko, Jēkabpils NVO resursu centra valdes priekšsēdētāja, NVO eksperte;
   Dzeltenā grupa: No Jēkabpils līdz Eiropai: NVO loma interešu aizsardzībā –no vietējā līdz Eiropas Ko­misijas līmenim. Vada Baiba Miltoviča, Eiropas Ekono­mikas un So­ciālo lietu komitejas locekle, Latvijas Patē­rētāju interešu aizstāvības asociācijas pārstāve.
    Pieteikties forumam var, rakstot nvoresursi@inbox.lv,zvanot 29449622 vai 65220097 (darba laikā). Vietu skaits limitēts, tāpēc neatlieciet pieteikšanos uz pēdējo brīdi!
    Foruma otrajā daļā biedrības «Jēkabpils NVO resursu centrs» valdes locekļi prezentēs piecus gada nozīmīgākos brīvprātīgā darba veicējus. Pieci stāsti par katru no viņiem foruma dalībniekiem ļaus izvēlēties, par kuriem diviem balsot izvirzīšanai valsts līmeņa konkursam «Gada brīvprātīgais 2017». Noslēgumā būs vēlās pusdienas un neformālas sarunas, brīvais balsojums.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru