Notiks projekta «Jēkabpils telefona objektīvā» prezentācija
Jēkabpils NVO resursu centrs

Septembrī tika uzsākts darbs pie poļu biedrības «Rodacy» projekta «Jēkab­pils telefona objektīvā» realizēšanas, kuru finansiāli atbalsta Jēkabpils pašvaldība. Šobrīd projekts tuvojas noslēgumam, un ikviens tiek aicināts uz prezentāciju 2. decembrī plkst. 17.30 Jēkabpils pilsētas bibliotēkas zālē, Vecpilsētas laukumā 3.
    Projektā izvirzīti divi galvenie mērķi – neformālās izglītības nodrošināšana senioriem informācijas tehnoloģiju jomā un Jēkabpils un Latvijas vēstures izzināšana un popularizēšana mazākumtautību auditorijas vidū.
    Projekta koordinators Rihards Barkovskis stāsta: «Projekta gaitā savākta sākuma informācija par 40 pilsētas objektiem, pievienojot pašu jēkabpiliešu uz­ņemtus foto. Teksti sagatavoti latviešu, krievu, poļu, baltkrievu un ukraiņu valodā. Šo darbu var uzskatīt par «konstruktoru», kuram  var mainīt detaļas, izņemot liekās un papildināt ar, jūsuprāt, vajadzīgām. Pro­jekta mērķis – paplašināt jēkabpiliešu, it sevišķi mazākumtautību vidū, zināšanas par dzimto pilsētu.»
Vai zināt, kura krāce agrākajos laikos Jēkab­miesta plostniekiem sagādāja visvairāk rupju?  Vai zināt, kas atrodas baronu Korfu dzimtas kapličas pagrabos?  Vai gribat saviem ciemiņiem no tālienes labi daudz pa­stāstīt par Jēkabpils ievērojamākajām vietām? Dodie­ties 2. decembrī uz projekta prezentācijas pasākumu un rodiet atbildes uz šiem un citiem jautājumiem.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru