Notiks sabiedriskā transporta pasažieru aptauja
Valda Priekule

SIA «Jēkabpils autobusu parks» (JAP) līdz 21. aprīlim organizē sabiedriskā transporta pasažieru aptauju vairākos uzņēmumos un iestādēs Jēkabpilī.
 Intervētāji lūgs aizpildīt aptaujas anketas arī autoostā, pilsētas maršruta autobusos un pieturvietās. Anketas būs pieejamas arī Jēkabpils domē, Vienas pieturas aģentūrā, Jēkabpils galvenajā  un  pilsētas bibliotēkā.
     Autobusu parka direktors Jānis Ščerbickis uzsver, ka uzņēmuma prioritāte vienmēr ir klients, viņa vajadzības un ērtības. «Mēs vēlamies noskaidrot, ar ko pasažieri šobrīd ir apmierināti un kas turpmāk būtu uzlabojams gan pilsētas, gan reģionālajos un starppilsētu maršrutos, tāpēc lūgums visiem, kuriem piedāvās aizpildīt anketu, būt atsaucīgiem un atbildēt uz aptaujas  jautājumiem. Vispirms jau aptauja ir to cilvēku interesēs, kuri izmanto sabiedrisko transportu. Tikai izzinot problēmas, ar kurām ikdienā saskaras pasažieri,   ir iespējams tās novērst.  Aptaujas rezultātus izanalizēsim, ņemsim vērā  kritiskās piezīmes un izteiktos priekšlikumus iespēju robežās centīsimies ieviest ikdienas darbā, lai turpmāk aizvien vairāk  pasažieru būtu apmierināti gan ar maršrutiem un autobusu kursēšanas laiku, gan darbinieku  apkalpošanas kultūru un komfortu autobusos,» skaidro J. Ščer­bickis. «Aptaujas anketa no 20. marta būs pieejama arī uzņēmuma mājaslapā www.jekabpilsap.lv sadaļā «Mūsu aktivitātes».  Būsim pateicīgi, ja to aizpildīsiet un atsūtīsiet uz e-pastu: info@jekabpilsap.lv»  
Jānis Ščerbickis stāsta, ka uzņēmuma administrācija seko līdzi pieaugošajām drošības, pieejamības  un mūsdienīga  komforta prasībām pasažieru pārvadājumu jomā, ko  nosaka gan Eiropas Savienības, gan Latvijas normatīvie akti. Uzņēmums jau ir iegādājies vairākus jaunus autobusus un plāno citus pasākumus, kas nākotnē garantēs pasažieru drošu un kvalitatīvu apkalpošanu. 
 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru