Oficiāli atbrīvo no amata atstādināto „Saulstaru” direktoru
ILZE BIČEVSKA

Salas novada pašvaldības decembra sēdē dome izskatīja jautājumu par ģimenes atbalsta centra “Saulstari” direktora Jura Boķa atbrīvošanu no amata. 
       Juris Boķis par ģimenes atbalsta centra “Saulstari” direktoru ar pašvaldības lēmumu tika iecelts 2014. gadā, un darba pienākumus viņam būtu bijis jāpilda līdz 2019. gada 30. decembrim. Taču ar 2018. gada 25. janvāri J. Boķis tika no darba atstādināts, jo pret viņu tika uzsākta tiesvedība.
       Pagājušā gada augustā Salas novada dome ar savu lēmumu likvidēja  ģimenes atbalsta centrā “Saulstari” ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijas pakalpojumu klientu grupai bāreņi un bez vecāku gādības palikušie bērni vecumā no 2 līdz 18 gadiem. Savukārt  ar pagājušā gada 30. septembri tika likvidēti amati šajā aprūpes iestādē un no darba atbrīvoti tur strādājošie. Domes sēdē tika nolemts J. Boķi atbrīvot no ģimenes atbalsta centra “Saulstari” direktora amata ar 2019. gada 30. decembri. 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (3)

 1. A
  A
  pirms 5 mēnešiem

  Lemergu atceļ 1 dienā no visurienes, bet tiesas sprieduma. Boķi neatbrīvo 2 gadus, kaut bāreņu nama jau sen vairs nav

  Atbildēt
 2. blefs
  blefs
  pirms 4 mēnešiem

  par nevainības prezumciju, tu tāpat kā tiesību lielākai sargātājs,gan neesi dzirdējusi

 3. ?
  ?
  pirms 4 mēnešiem

  Kāda tev te prezumcija? Bāreņu nams 3 mēneši kā likvidēts, jaunais direktors atlaists, bet atstādinātais vēl bija sarakstos. Pirms muldi, padomā

Pievienot komentāru