Šogad pie Pasta ielas varbūt nemaz neķersies
INESE ZONE

Jēkabpils dome jau ilgstoši gatavojas īstenot Pasta ielas un tai blakusesošo ielu rekonstrukcijas projektu. Iepirkums uz būvniecību jau noslēdzies, uzvarēja SIA «ACB», un darbus  it kā varēja sākt jau pērnruden.
     Nu jau atkal iestājušies celtniecības darbiem atbilstoši laika apstākļi, bet informācijas par darbu uzsākšanu nav. BD lasītāji interesējas, kad tie plānoti, un bažījas, vai tikai visas ielas nesāks pārrakt uzreiz, tā radot problēmas uzņēmējiem un iedzīvotājiem? 
    – Projekts decembrī ir iesniegts izvērtēšanai, bet tā epopeja ar izvērtēšanu vēl nav beigusies, un aprīļa vidus, kad solījām sākt darbus, jau ir pienācis. Projekts ir pieņemts ar labojumiem, un Pilsētsaimniecības departamentam ir dots laiks to labot. Uzņēmējs nav gatavs sākt darbus, kamēr nav zināms viss par finansējumu. Ja darbu iepirkums būtu tagad, tas būtu par procentiem 20 dārgāks. Tas, ko plānojam, ir, ka maijā varētu sākt rakt šķērsielas. Kamēr nebūs skaidrības ar finansējumu, Pasta ielā darbus nesāks. Varētu būt, ka tad, ja skaidrība par projektu būs tikai vēlu rudenī, šogad Pasta ielu vispār neaiztiks. Tā pati problēma ir arī citām pašvaldībām. Vienīgi tikai Valmierai ir apstiprināts viens ļoti vienkāršs  projekts, kur ir tikai ceļa izbūve. Viss sākās jau 2014. gadā, pirms trīs gadiem. Tagad visi iepirkumi notiks steigā, būvnieku kapacitāte ir tāda, kāda nu tā ir, un izmaksas visiem darbiem augs, – skaidro domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības jautājumos Aivars Kraps.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (4)

 1. vērotājs
  vērotājs
  pirms 1 gada

  Īstenībā Jēkabpils - butku pilsētas interjerā iederas šādas ielas kā Pormaļa, Pasta un desmitiem tādu pašu ielu. Būs lielāks tūristu pieplūdums. Tādā garā turpināt!

  Atbildēt
 2. Diana
  Diana
  pirms 1 gada

  Manuprat 90% no pilsetas ielam ir jalabo . ne tikai pasta ielu . ja celus nelabo kapec tad cela nodoklis jamaksa ? Nevis masinas boja celu , bet celi masinas boja .

  Atbildēt
 3. jēcis
  jēcis
  pirms 1 gada

  noteikti vēlēšanās jābalso par bārdu, lai vēl nākamos 20 gadus rūpējas par labajām pārmaiņām

 4. jēcim
  jēcim
  pirms 1 gada

  Nu ja tu ar ragiem bārdu badīsi, tad balsosim. :DDD

  Atbildēt

Pievienot komentāru