Šogad rotās divas egles
INESE ZONE

Šogad Jēkabpils galvenā egle uz Vecpilsētas laukumu atceļojusi no valsts akciju sabiedrības «Latvijas valsts meži» Dienvidlatgales mežsaimniecības Ābeļu meža iecirkņa. 
     Kā katru gadu, pēc egles uz mežu devās domes vadība, SIA «Jēkabpils pakalpojumi» pārstāvji, jo uzņēmums gādā par egles uzstādīšanu, un plašsaziņas līdzekļu pārstāvji. Ziemas­svētku egles iedegšanas pasākums Vecpilsētas laukumā notiks šīs nedēļas nogalē, 8. decembrī, pulksten 17.00. Šogad izvēlētā  egle ir aptuveni 40 gadus veca un 20 metrus gara.
   Kā ir informējusi vecākā ainavu arhitekte Sintija Pastare, šogad pašvaldība vēl vienu ap sešus metrus augstu egli uzstādīs arī Kena parkā, kur 8. decembrī no pulksten 12.00 līdz 16.00 notiks Ziemassvētku tirdziņš un varēs baudīt egļu parādi – uzņēmumu un organizāciju rotātās egles, piedaloties akcijā «Mana egle ir tava egle». Kena parka eglei tiks nomāti jauni rotājumi, bet Vecpilsētas laukuma eglei izmantos jau esošos. Tāpat pašvaldība kā katru gadu izvietos rotājumus pilsētā. Kopējās izmaksas par rotājumu nomu un egļu un rotājumu uzstādīšanu ir aptuveni 30 000 eiro. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. :)))
  :)))
  pirms 1 gada

  Latvijas "Zaļā" partija tikusi pie zāģēšanas :) Pat egles divas jānozaģē :)

  Atbildēt
 2. aha
  aha
  pirms 1 gada

  Jāgrābj ir kamēr var. Dienas skaitītas. :DD

Pievienot komentāru