Šogad Ziemassvētku noskaņas radīšanai rīkos divus konkursus
INESE ZONE

Jēkabpils domes sēdē nolemts rīkot divus konkursus, kuru nolūks ir veicināt iedzīvotāju un uzņēmēju līdzdalība Jēkabpils svētku noskaņas un noformējuma veidošanā pilsētā Ziemassvētku un Jaunā gada gaidīšanas laikā. Viens no tiem ir jau tradicionālais  Ziemassvētku tematikai atbilstošu noformējumu konkurss, bet otrs ir akcija «Mana egle ir tava egle».
    Kā līdz šim, svētku no­formējums tiek vērtēts šādās kategorijās: fiziskās  un juridiskās personas. Konkursā netiek vērtēti pašvaldības iestāžu svētku noformējumi. Kopējais konkursa balvu fonds noteikts 925 eiro apmērā. Gan fizisko, gan juridisko personu grupā 1. vietas ieguvējs saņems 100 eiro, otrās vietas – 75, bet trešās ietas ieguvējs – 50 eiro (pēc normatīvajos aktos noteikto obligāto maksājumu ieturēšanas). Paredzēta iespēja piešķirt vairākas veicināšanas balvas  fiziskām un juridiskām personām 50 eiro apmērā. Konkurss ilgs līdz  30. decembrim. Vēr­tēšana notiks  pēc iedzīvotāju pieteikumu saņemšanas, kā arī komisijai, ko vadīs domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis, izvērtējot pilsētā izvietotos rotājumus.
    Savukārt akcijas «Mana egle ir tava egle» laikā uzņēmēji, biedrības un organizācijas (netiks vērtētas pašvaldības iestāžu egles) ir aicināti izvietot Kena parkā savu, īpaši šiem svētkiem veidotu vai rotātu egli. Egles var rotāt vai veidot no dažādiem materiāliem, da­žādās formās, krāsās kā īpašus dizaina objektus, kas būtu vizuāli pievilcīgi gan dienas gaišajā laikā, gan vakara un nakts stundās. Kā jau mi­nēts, akcijā «Mana egle ir tava egle» varēs piedalīties juridiskas personas. Kopējais balvu fonds ir  650 eiro. 1. vieta balvā saņems 200 eiro, 2. vieta – 100, bet 3. vieta – 50 eiro. Galve­nās –  «Grand prix» – balvas, ko noteiks iedzīvotāju balsojumā, ieguvējs saņems 300 eiro. 
  Kena parku egļu rotā plānots ietērpt līdz 8. de­cembrim, kad Vecpilsētas laukumā tradicionāli iedegs pilsētas galveno egli. Skais­tāko egli noteiks pilsētas iedzīvotāji balsošanas kārtībā, kā arī egles vērtēs komisija. Uzvarētāji tiks sumināti 8. decembrī Jēkabpils centrālās egles ie­degšanas pa­sākumā Vecpilsētas laukumā. 
   Abu konkursu vērtēšanas komisijas vadīs Raivis Ra­gainis, kas arī pieņems lēmumu par balvu piešķiršanu.  Pašvaldība sola tuvākajā laikā publiskot sīkāku informāciju par egļu akcijas norisi. 
   Lai pieteiktos dalībai konkursā, pašvaldība aicina rakstīt uz e-pastu: san@je­kabpils.lv vai zvanīt pa tālr. 65207319. Lai noskaidrotu egļu uzstādīšanas tehniskos jautājumus, var sazināties ar Jēkabpils pašvaldības vecāko ainavu arhitekti Sintiju Pastari, zvanot pa tālruni 27263330 vai rakstot uz e-pastu: sintija.pastare@je­kab­pils.lv  
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru