Šonedēļ pakāpeniski uzsāk apkuri
Aiga Sleže, sabiedrisko attiecību speciāliste

Sākot no 20. septembra, pakāpeniski tiek uzsākta apkures pieslēgšana Jēkab­pils novada skolās un pirms­skolas izglītības iestādēs,  – tā informēja Jēkabpils novada pašvaldības izpilddirektors Uldis Skreivers. Apkures sezonu sāk, ņemot vērā āra gaisa temperatūras pazemināšanos un saistībā ar iedzīvotāju lūgumiem.  
    SIA «Jēkabpils siltums» ziņo, ka uzņēmums tehniski ir gatavs nodrošināt siltum­enerģijas piegādi ēkām Jēkabpilī. «Jēkabpils siltums» ražo un piegādā siltum­enerģiju līdz patērētāja īpašumam, t.i., veic tās piegādi līdz ēkas ievadam, taču dzīvojamo māju iekšējos siltumtīklus neapkalpo. Līdz ar to jautājumos par apkures nodrošināšanu jāvēršas pie mājas apsaimniekotāja, kurš pēc mājas kopīpašnieku lēmuma par apkures uzsākšanu veic attiecīgas tehniskas darbības apkures pieslēgšanai.
   SIA «JK Namu pārvalde» informēja, ka uzņēmuma pārvaldīšanā un apsaimniekošanā esošajām dzīvojamajām mājām, kurās iedzīvotāji par piegādāto siltumenerģijas pakalpojumu ir norēķinājušies no 100% līdz 70%, apkures sezonu sāk pakāpeniski no 20. septembra. Sa­vukārt dzīvojamajām mā­j­ām, kurās iedzīvotāji par piegādāto siltumenerģijas pakalpojumu ir norēķinājušies mazāk par 69%, apkures sezona tiks uzsākta ne ātrāk kā no 1. ok­tobra.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. No Salas
    No Salas
    pirms 5 dienām

    Jaunais valdības lēmums paredz samazināt temperatūru dzīvokļos, lai taupītu energoresursus. Vai nebūs tā,kā par aukstu dzīvokli es maksāšu astronomisku summu?

    Atbildēt

Pievienot komentāru