Orientieristi Latvijas čempionāta medaļas sadala Katlēros
Juris Šteinbergs

Svētdien  Variešu pagasta Katlēros norisinājās Latvijas čempionāts orientēšanās  maratonā, kuru sadarbībā ar Orientēšanās sporta federāciju rīkoja orientēšanās sporta klubs “Sēlijas mežs”.
    Laika apstākļos, kuros kārtīgs saimnieks suni nedzen  ārā, uz kopējā starta  stājās vairāk nekā 300 sportistu.
    Pēdējie pēc vairāk nekā divām ar pusi stundām finišēja spēcīgākie - elites grupas vīrieši, kuri veica 23,5 km distanci ar 42 kontrolpunktiem.  Par  čempionu kļuva Artūrs Pauliņš no “Azimuts OK-Sm BJSS”. Pārējās grupās distances bija īsākas un konktrolpunktu mazāk.
   Pie medaļām tika arī organizētāji – OSK “ Sēlijas meža”  sportisti. W12 grupā 29 dalībnieču konkurencē sudraba medaļu, no uzvarētājas atpaliekot tikai par vienu sekundi, saņēma Krista Stūre, savukārt W20 grupā bronzas medaļa tika Ievai Ivbulei. Bronza arī Gundegai Jurānei W55 grupā. Arī vīru konkurencē “Sēlijas mežam”  trīs medaļas. Sudrabu M21A grupā Izcīnīja Ingus Znotiņš. Tāda paša kaluma medaļa arī Zigmundam Daščoram un Imantam Meldrājam attiecīgi M70 un M75 grupā.  Vēl Jēkabpils orientieristu saimi šajos mačos pārstāvēja Daniela Krasovska,  Rēzija Kalniņa,  Agate Šicāne,  Laine Odziļeviča,  Tabita Tīna Lūka, Dace Staģīte,  Mikus Nenišķis, Nauris Pinne, Renārs Lucijanovs un Aivars Meldrājs, bet galvenā tiesneša pienākumus veica Justs Lūkins.