Šovasar asfaltēs Dzirnavu un citas mazās ielas vai to posmus
INESE ZONE

Dzirnavu ielas Jēkabpilī iedzīvotājs lūdza BD noskaidrot, kad noasfaltēs Dzirnavu ielas posmu, kas palicis bez asfalta, kaut pārējā ielas daļa jau noasfaltēta, un Tīruma ielas posmu?
   – Mums to sola jau sen. Skaidroja, ka asfaltēs pēc tam, kad šajā ielas daļā ierīkos ūdensvadu, kanalizāciju un citas komunikācijas. Jau pērnruden viss ir ierīkots. Pievadi ierīkoti līdz pat māju zemes robežai ielas malā. Tātad pat tad, ja kāds sadomās izmantot kanalizācijas vai ūdensapgādes pakalpojumu, to varēs darīt, neuzlaužot asfaltu. No solītā sapratām, ka jau pērnruden ielu noasfaltēs. Nu jau šī vasara iet uz beigām, bet nekas netiek darīts. Tāpat bija solīts noasfaltēt Tīruma ielas galu, kur ir bedres. Tās ik pēc laika pieber, noplanē, bet tas nav ilgs risinājums,  un drīz bedres ir atkal, – stāsta jēkabpilietis.  
    Jēkabpils pašvaldības izpilddirektors Guntars Gogulis atbild, ka šobrīd projektē un šogad asfaltēs Ābeļu ielu, Lilijas ielas pos­mu, Kaļķu ielas posmu līdz Tīruma ielai, Dzirnavu ielas posmu līdz Tīruma ielai, Tīruma ielas posmu līdz Kaļķu ielai, Ļaudonas ielu, Medņu ielu, Līvānu ielas posmu līdz Daugavpils ielai, Kurzemes ielas posmu starp Jāņa, Ventas un Raiņa ielu un Viestura ielas posmu no Neretas ielas līdz Mežaparka veloceliņam. l
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru