Padomi aizkaru izvēlē
Apmaksāts raksts

     Iekārtojot mājokli ir svarīgi pievērst uzmanību aizkariem un izvēlēties piemērotākos. Interneta veikals 220.lv piedāvā plašu aizkaru sortimentu, kas būs piemēroti dzīvokļos, mājās un vasarnīcās. 
    Ir dažādi aizkaru veidi: dienas aizkari viesistabām, virtuves un nakts aizkari, bērnistabu aizkari. Ja Tev ir salīdzinoši mazāka telpas platība, piemēroti būs vienkārši, viegla auduma aizkari. Savukārt lielākām telpām piemēroti būs gatavi aizkari internetā, ar dažādiem rakstiem. 
     Kā neapjukt un izvēlēties skaistus, piemērotus un praktiskus aizkarus? Gatavi aizkari internetā jāiegādājas rūpīgi, iepriekš pārdomājot telpas nianses. 
 • Veic precīzus logu mērus un nosaki, kā tieši aizkari tiks pakārti. Ir svarīgi zināt logu platumu, augstumu, rāmja dziļumu, palodzes platumu, loga attālumu līdz grīdai un griestiem. Ieteicams nofotografēt logu, lai būtu vieglāk izvēlēties piemērotākos aizkarus. 
 • Karinot aizkarus, stanga nedrīkst atrasties par zemu. Ja stanga atradīsies augstāk, aizkari nelielu telpu padarīs vizuāli plašāku un daudz mājīgāku. Pievērs uzmanību telpas kopējam dizainam, lai interjers būtu saskaņots ar izvēlētajiem aizkariem. 
 • Ja logu ikdienā nepieciešams attaisīt vai turēt vaļā, vislabāk piemēroti būs aizkari, kas sniegsies līdz palodzei. 10 centimetrus garāki aizkari derēs logam, kas netiek bieži vērts vaļā. Ja aizkari sniedzas līdz zemei, tie vizuāli pagarina logu un griestu robežu. Tas būs labs interjera knifs mazās un šaurās telpās. 
 • Ja aizkari ir nedaudz par garu, tas piešķirs romantiskāku atmosfēru ikvienā telpā. Šāds variants noderēs, ja mājās neuzturas mājdzīvnieki vai mazi bērni.
 • Ja skaidri nezini aizkaru garumu, labāk iegādājies garākus, jo pēc tam būs iespējams tos pielāgot loga garumam vai atšūt galus.
 • Svarīgi ir noteikt arī precīzu aizkaru platumu. Ja izvēlētie aizkari būs pārāk šauri, tie nepildīs savu pamatfunkciju un neizskatīsies labi kopējā interjerā. Skaistas krokas un ieloces veidosies tad, ja aizkari būs divreiz platāki nekā logs.
 • Pirms aizkaru iegādes rūpīgi pārdomā telpas atmosfēru un kopējo dizainu. Atkarībā no Tavām velmēm un interjera aizkari radīs formālu, brīvu, klasisku, elegantu vai mājīgu gaisotni. Tie var būt nemanāmi vai īpaši stilīgi dizaina elementi. 
 • Vispopulārākie aizkaru materiāli ir zīds un organza. Šāda veida gatavi aizkari internetā radīs elegantas krokas un būs stilīgs dizaina elements. 220.lv piedāvā iegādāties arī aizkarus, kas izgatavoti no viskozes, kokvilnas vai sintētiskiem materiāliem. Izvēlēties aizkarus ar sintētiskā materiāla piejaukumu, tas atvieglos aizkaru kopšanu un šāda veida materiāli būs daudz vieglāk kopjami. 
 • Vienkrāsaini aizkari ir laba izvēle, ja telpa jau ir iekārtota. Ja vēlies izcelt logu, pērc košus aizkarus. Skatīt gatavi aizkari internetā
 • Radi harmonisku atmosfēru un izvēlies par sienām nedaudz tumšāku aizkaru audumu vai atšķirīgus, bet piezemētākus toņus. Ja mēbeles ir ar dažādiem rakstiem, izvēlies vienkrāsainus un vieglus aizkarus. 
 • Ja plāno iegādāties bieza un smaga auduma aizkarus, vēlams padomāt arī par atbilstošu stangu un stiprinājumiem. 
 •  Saburzīti aizkari izskatīsies nekārtīgi un neradīs patīkamu atmosfēru. Pirms to pielikšanas, ieteicams aizkarus izgludināt, kā arī ik palaikam atsvaidzināt ar gludekli. 
 • Pasargā telpas no sakaršanas un tiešiem saules stariem. Izvēlies aizkarus, kas ir apstrādāti no gaismas necaurlaidīga materiāla. Tie ir salīdzinoši viegli un krītoši, pieejami dažādi toņi un faktūras. 
Gatavi aizkari internetā jāizvēlas atbilstoši mājas interjeram un Tavām vajadzībām. Interneta veikals 220.lv piedāvā plašu aizkaru klāstu. 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

  Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru