Padomi, kā ietaupīt naudu, remontējot vannas istabu
Apmaksāts raksts

Nepieciešamība pēc remonta vannas istabā var rasties dažādu iemeslu dēļ – nolietota santehnika, bojāts grīdas segums, vēlme pēc pārmaiņām utt. Lai arī pārmaiņu veikšana parasti asociējas ar apjomīgiem izdevumiem, ir veidi, kā izdevumus par remontu samazināt. 
 •     Veic izpēti. Izmanto internetu, lai smeltos idejas vannas istabu iekārtošanai, netērējot pārāk daudz. Globālais tīmeklis piedāvā milzīgu informācijas daudzumu dažādās valodās, atliek tikai to izmantot savā labā. Tāpat, protams, vari aplūkot arī interneta veikalu, piemēram, 220.lv piedāvājumu, lai saprastu, cik maksā izlietnes, duškabīnes, vannas, krāni, maisītāji un citas sastāvdaļas, kas nepieciešamas tavai vannas istabai. Tev nav uzreiz jāizdara lēmums, pirmais solis ceļā uz to ir rūpīga izpēte. 
 •      Izveido plānu. Nesāc remontu, pirms neesi skaidri sapratis, ko vēlies panākt. Tiekot pusceļā, un, saprotot, ka izkārtojums nekam neder, būs lielākā kļūda, kādu iespējams pieļaut. Tieši tādēļ, pirms ķeršanās pie āmura, izveido plānu tam, kādu vannas istabu vēlies redzēt. 
 •     Nosaki budžetu un turies pie tā. Vannas istabas, kā arī citu telpu remonts var radīt neplānotus izdevumus. Tāpēc ir vērts pārdomāt, kādu summu tu vari atļauties tērēt šīs telpas pārveidošanai – materiāliem, strādnieku algošanai, kā arī neplānotiem izdevumiem. Centies iekļauties šajā budžetā, lai nepiedzīvotu vilšanos un finansiālas problēmas nākotnē. 
 •     Esi reālistisks – padomā, ko tu vari paveikt un, ko ne. Lai arī paša spēkiem veikts remonts ievērojami var samazināt izmaksas, pirms tam ķeries klāt, padomā, vai tiešām visu mācēsi un varēsi izdarīt pats. Iespējams, tev nepieciešams meklēt profesionāļu palīdzību, lai paveiktu sarežģītākos uzdevumus. 
 •     Nesteidzies. Jā, vannas istaba, kurā notiek remonts, ir pielīdzināma haosam – iespējams, tu pat nevari vairs nomazgāties vai aiziet uz tualeti. Lai kā arī gribētos ātrāk ar to visu tikt galā, remonts nav tā aktivitāte, kuru var sasteigt. Esi pacietīgs, nomēri visu divreiz, lai nepieļautu kļūdas. 
 •     Iepērcies 220.lv. Papildus visiem materiāliem, kurus nāksies iegādāties, remontējot vannas, istabu, tādas lietas kā izlietni, skapīšus, dušu, vannu, dažādus piederumus u.tml. droši vari pirkt interneta veikalā 220.lv, jo šeit tu atradīsi ne tikai plašāku sortimentu, bet arī zemākas cenas. Ienāc un pārliecinies pats!

iesaki šo rakstu:

Komentāri (5)

 1. īpaši stulbs
  īpaši stulbs
  pirms 1 gada

  Visi jau nemaz nemāk iepirkties tajā 220.lv. Bailes jau arī, ka var apšmaukt. Visdrošāk tepat DEPO. Ja kaut kas nepatīk, var aci pret aci izlamāties, bet internetā tu, cilvēk, ar automātiskajiem atbildētājiem daudz neizstrīdēsies!

  Atbildēt
 2. he he
  he he
  pirms 1 gada

  Lai nebūtu jālamajas, nepērc Depo.

 3. p'dējais idiots
  p'dējais idiots
  pirms 1 gada

  Vislabāk neko neremontēt un galva nesāpēs.

  Atbildēt
 4. Izsmiekls
  Izsmiekls
  pirms 1 gada

  Tukšs rakstelis. Tāpat kā pats 220.lv. Krāpnieku kantoris ar nesamērīgām cenām

  Atbildēt
 5. zinātājs
  zinātājs
  pirms 1 gada

  Taupīt arī vajag ar galvu. Vannas istabā nevajadzētu apgaismošanai vai citām sadzīves vajadzībām izmantot 220V lielo strāvu. Ja, piemēram, esi vannā un iedomājies ar mikseri uztaisīt putas, tad tas ir bīstami, jo mikseris var iekrist ūdeni un dot strāvas triecienus pret orgāniem. Vajag pāriet uz 12 vai 36V strāvu.

  Atbildēt

Pievienot komentāru