Pagalma svētki ģimenēm – labs vasaras noslēgums
ILZE BIČEVSKA

Viesītes Sporta ielas iedzīvotājiem 26. augustā bija pašiem savi mazie vasaras nogales svētki: pirmie pagalma svētki ģimenēm ar bērniem.
    Tos rīkoja «Vietējo iedzīvotāju iniciatīvas grupa», kas šajā gadā bija rakstījusi projektu, lai piedalītos novada pašvaldības rīkotajā nevalstisko organizāciju projektu konkursā. Projektu rakstīja un organizēja Liene Maisaka un Laura Zvirbule.
     – Finansiālo atbalstu no domes ieguvām, un mūsu pagalma svētki varēja notikt. Mūsu iedzīvotāju iniciatīvas grupai šis jau ir otrais projekts, kas devis labumu vietējai sabiedrībai. Pagājušajā gadā arī startējām pašvaldības mazo projektu konkursā, un tad tapa rotaļlaukums Sporta ielas mājām. Kad pašvaldība rīkoja šā gada projektu «uzsaukumu», spriedām, ko labu vēl varētu izdarīt, un Gunta Dimitrijeva ieteica ideju par pagalma svētkiem. Izlēmām, ka to rīkosim augusta nogalē, lai notikumā varētu piedalīties arī tie bērni, kuri vasaru pavada citviet, un tā mums sanāca kopīga vasaras noslēguma pasākums, – stāsta Liene Maisaka. 
   Pagalma svētki pulcēja vairāk nekā 30 bērnus un viņu vecākus no sešām Sporta ielas daudzdzīvokļu mājām. Svētkos bija profesionālu animatoru – «Pirātu meiteņu» – vadītas rotaļas, kuru laikā vajadzēja meklēt «dārgumu lādi», bija krāsaini burbuļi, sejiņu apgleznošana un kopīgs cienasts.
    – Vietējo iedzīvotāju iniciatīvas grupā ir daudz mūsu pilsētas jauno ģimeņu pārstāvju, kuriem ir labas idejas par to, kā apkārtni un sadzīvi padarīt labāku. Paldies visiem, kuri atnāca uz šo pasākumu! Arī nā­kam­gad piedalīsimies šajā pašvaldības projektu konkursā, kā arī aicinām citu ielu iedzīvotāju pārstāvjus darīt tāpat, – aicina L. Mai­saka.
 
Materiāls ir sagatavots ar Valsts reģionālās attīstības aģentūras finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem mērķprogrammā «Reģionālo un vietējo mediju atbalsta programma». 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (3)

 1. bļin!
  bļin!
  pirms 10 mēnešiem

  kaut kā vienos svētkos tajā dauņu zemē

  Atbildēt
 2. Daunim
  Daunim
  pirms 10 mēnešiem

  Kur ir TĀ dauņu zeme? Tajā kur tu dzīvo? Vai arī tu vergo stulbajiem angļiem (jūs viesstrādnieki no Latvijas mīlat savus darba devējus saukt par stulbiem).

 3. realitāte
  realitāte
  pirms 10 mēnešiem

  cilvēki atbrauc uz savu zemi ar labiem nolūkiem, iekārtojas darbā. pastrādā mēnesi un viss, pietiek. un aizbrauc atpakaļ. te cilvēku par cilvēku neuzskata

Pievienot komentāru