Palielinoties riskam,  «E. Gulbja laboratorija» piedāvā veikt koronavīrusa testu
Sagatavoja I. Zone

«E. Gulbja laboratorijas» mājaslapā publicēta informācija, ka, pieaugot pacientu interesei par koronavīrusa «Covid19» noteikšanu, «E. Gulbja laboratorijas» galvenajā ēkā Rīgā, Brīvības gatvē 366 sagatavots atsevišķs, atbilstoši aprīkots kabinets šī testa materiāla pieņemšanai.
    Testu var izmantot tikai tādas personas, kurām nav akūtas elpceļu infekcijas slimības pazīmes, bet tie pēdējās 14 dienās atgriezušies no vīrusa skartajām teritorijām, vai arī pacienti, kuriem gan ir akūtas elpceļu infekcijas slimības pazīmes, bet tie nav atgriezušies no skartajiem reģioniem. Per­sonām, kuras ir atgriezušās no vīrusa skartajiem reģi­oniem un kurām novērojamas akūtas elpceļu infekcijas slimības pazīmes, laboratorija pakalpojumus ne­sniegs. Viņiem jāsazinās ar Neatlie­kamās medicīniskās palīdzības dienestu pa tālruni 113. 
   Lai veiktu šo testu, pa­cientam nepieciešams ie­priekš pieteikties pa tālruni 67801112. Kabineta darba laiks – darba dienās no pulksten 10.00 līdz 16.00. Testa cena ir 80,40 eiro. Izmek­lējamais materiāls tiek ņemts no rīkles un deguna.
     Ja ir akūtas elpceļu in-fekcijas slimības pazīmes, bet pacients pēdējo 14 dienu laikā nav atgriezies no vīrusa skartās teritorijas, tomēr vēlas veikt koronavīrusa testu, tas jāveic komplektā ar gripas eksprestestu un/vai koronavīrusa respiratoro infekciju paneļiem: lai precizētu saslimšanas ierosinātāju.
Nodot paraugus testam var tikai «E. Gulbja laboratorijas» galvenajā ēkā Rīgā, Brīvības gatvē 366.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru