Pansionātā “Jaunāmuiža” situācija stabilizējas, darbinieki atgriežas no karantīnas
Solvita Geduša, pansionāta “Jaunāmuiža” direktore

Decembra sākumā pansionātā “Jaunāmuiža” lielākajai daļai darbinieku un klientu konstatēja Covid-19 vīrusu. Šobrīd situācija pansionātā ir stabilizējusies – vīrusa izplatība tiek kontrolēta un darbinieki atgriežas no pašizolācijas, karantīnas. Šis mēnesis pansionātā ir bijis smags gan fiziski, gan morāli. Lielais inficēto klientu un darbinieku skaits lika saskarties ar vēl nebijušām grūtībām – būtiski trūka darbaroku. Tomēr, pateicoties pansionāta darbiniekiem, kuri veica  savu darbu – ar daudzām virsstundām –, mēs tikām ar to galā, un visi klienti tika aprūpēti. 
Esmu ļoti pateicīga darbiniekiem, kuri turpināja veikt savus pienākumus, pat tad, kad tas nebija viegli. Viņu darbs bija un tiks novērtēts  un atbilstoši atalgots. Šonedēļ darbiniekiem tika izmaksātas naudas balvas pateicībā par paveikto darbu šī gada laikā. 
Daudzi klienti un darbinieki vīrusu ir pārslimojuši bez simptomiem vai vieglā formā  – ar minimālām saslimšanas pazīmēm. Tomēr  ne visiem organisms ir pietiekoši spēcīgs, daudziem ir vairākas citas hroniskas slimības, kas diemžēl slimošanas gaitu padara smagāku.   Pansionātā joprojām turpinām veikt Covid-19 vīrusa testus, lai pārliecinātos, ka vīruss neatgriežas ar jaunu uzplaiksnījumu. Tiek ievēroti visi  epidemioloģiskās drošības noteikumi un tiek veiktas visas  darbības, lai neļautu vīrusam izplatīties tālāk. 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. optimists
    optimists
    pirms 2 nedēļām

    Kas tad tur bija nenormāls?

    Atbildēt

Pievienot komentāru