Par pieņemamu cenu dome varētu atpirkt laukumu pretī bijušajam universālveikalam
INESE ZONE

Jēkabpilieši jau ne reizi vien ir sūdzējušies par bedrēm veikala «Beta» stāvlaukumā Bebru ielas mikrorajonā, kā arī bedraino laukumu iepretim Jēkabpils domei. 
     Jēkabpils pašvaldības izpilddirektors Guntars Gogulis stāsta, ka «Betas» īpašnieks ir solījis laukumu remontēt jūlijā, tad jāskatās, vai solījums tiks izpildīts. 
Savukārt par laukumu pret domi viņš informē, ka tā ir privāta zeme un ieguldīt domes naudu privātas teritorijas remontā nevar. Nav arī būtisku instrumentu, lai sodītu īpašnieku par bedrainu laukumu. 
    Jēkabpils domes priekšsēdētājs Aivars Kraps atgādināja, ka jau pasen bija doma atpirkt šo laukumu no privātīpašniekiem  un izmantot kā pašvaldībai piederošu stāvlaukumu. Zemei esot divi īpašnieki. Ar vienu sarunas bijušas veiksmīgas, bet otrs pieprasījis neadekvātu cenu. Tāpēc pirkums nav izdevies. 
    -Šo laukumu gan dome varētu iegādāties un sakārtot arī tagad, ja vien to varētu nopirkt par pieņemamu cenu. Varētu atkal uzrunāt īpašniekus, varbūt viedoklis par cenu ir mainījies. Ir arī runāts ar «Latvijas pastu», ar citiem komersantiem, kas blakus laukumam izmanto telpas, bet nevienam nav intereses ko darīt, jo viņi nezina, vai darbosies tur pēc kāda laika, – sacīja Aivars Kraps.  
 
J. Šteinberga foto
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru